کیک تولد ۴۵ سالگی نیما کرمی مجری تلویزیون در کنار خانواده اش


نیما کرمی مجری باسابقه ایرانی است که چند سالی است با زینب زارع ازدواج کرده و با هم مجری برنامه های مختلفی بوده است. امروز در ایران فور فان می خواهیم عکسی از کیک تولد نیما کرمی را برای شما قرار دهیم

کیک تولد نیما کرمی

نیما کرمی با انتشار عکس زیر نوشت:

من خیلی خوشحالم و خوشحالم که شما را دارم عزیزانم

کیک تولد نیما کرمیکیک تولد نیما کرمی

مجریان مشهور تلویزیون ایران که ازدواج کردند

در ادامه این ستون شما را با مجریان معروفی آشنا می کنیم که از طریق کارشان با هم آشنا شدند و ازدواج کردند.

نیما کرمی و زینب زارع

نیما کرمی مجری و تهیه کننده تلویزیونی متولد 2 تیر 1335 در اصفهان است که با اجرای برنامه صبحگاهی شبکه اوزب به شهرت رسید. زینب زارع همسر این مجری نیز مجری و گوینده تلویزیون است که در سال 1385 ازدواج کرد و صاحب یک دختر به نام نیل متولد 1392 و یک پسر به نام کیامهر متولد 1397 شد که نیما کرمی و همسرش زینب زارع با هم به اجرای برنامه پرداختند.

کیک تولد نیما کرمینیما کرمی و همسرش

ستاره سادات قطب و شهرام شکیبا

شهرام شکیبا در سال ۱۳۹۲ با ستاره سادات قطبی مجری و تهیه کننده تلویزیون ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک پسر به نام صدرا است. ستاره سادات قطبی نیز از ازدواج اول خود یک پسر به نام امیرعلی دارد.

المیرا شریفی و همسرش داود عابدی

المیرا شریفی مقدم مجری معروف شبکه خبر متولد 1361 تبریز و همسر داود عابدی مجری و گزارشگر برنامه های ورزشی است. خانم شریفی مقدم در سال 1381 با همکار خود داود عابدی ازدواج کرد. این زوج دارای دو پسر به نام های امیر ابوالفضل و امیر ارسلان هستند که تنها 10 ماه و 20 روز اختلاف سنی دارند.

زوج میزبانزوج میزبان

مبینا نصیری و مهدی توتونچی

مبینا نصیری مجری رادیو و تلویزیون در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمد. او در تاریخ 10 اسفند 1397 با مهدی توتونچی مجری برنامه فوتبال شبانگاهی شبکه ورزش سیما ازدواج کرد. .

اینستاگرام و رکنا

دیدگاهتان را بنویسید