کیوان امام وردی به اعدام محکوم شد


کیوان امام وردی به اعدام محکوم شد

وکیل مدافع پنج شاکی خصوصی پرونده کیوان امام وردی از محکومیت کیوان امام توسط دادگاه در حکم بدوی به اعدام خبر داد.
شیما گوشه با بیان اینکه این حکم به عنوان وکیل پنج نفر از شاکیان خصوصی پرونده کیوان امام به وی صادر شده است، افزود: کیوان امام به اتهام فساد مالی به اعدام محکوم شد.
قوشه درباره این حکم و آنچه شاکیان در این پرونده دنبال می کنند نیز گفت: عنوان دقیق شکایت موکلم تجاوز به عنف بوده که دادگاه در رای به آن استناد کرده و با وی تماس گرفته اما وی در مورد خسارت سکوت کرده است. قطعا به آن اعتراض دارد.
به گزارش ایسنا، تابستان سال ۱۳۹۸ موجی از افشاگری‌ها علیه «کیوان امام‌وردی» که او را به تجاوز و تجاوز متهم کرد، در توئیتر آغاز شد.
پیش از این تعدادی از کاربران توئیتر با انتشار تصاویری از گفتگوی خود با امام وردی در شبکه های اجتماعی گفته بودند که امام وردی آنها را به خانه خود دعوت کرده و پس از مستی یا بیهوشی به آنها تجاوز جنسی کرده است.
سرانجام در اوایل شهریورماه ۱۳۹۸، حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران، اعلام کرد فردی که اخیراً در توییتر مطالب و گزارش‌هایی مبنی بر آزار جنسی دانشجویان دختر منتشر کرده بود، دستگیر شده است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین از شاکیان خواست برای شکایت از این فرد و اطمینان از محفوظ ماندن هویت آنها با پلیس امنیت عمومی تهران تماس بگیرند./ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید