کودکی سهیل بکرانی بازیگر جوان سینما در آغوش شاهین تسلیمی


سریال دردسرهای عظیم یکی از پربیننده ترین سریال های دهه اخیر تلویزیون ایران است که بازیگران خوب زیادی در آن حضور دارند. امروز در ایران فورفان می خواهیم عکسی از سهیل بکرانی بازیگر نوزاد این سریال که چشمانی جذاب دارد را قرار دهیم.

کودکی بکران

شاهین تسلیمی با انتشار عکس زیر نوشت:

من و ساحل کوچک

کودکی بکرانعکس کودکانه در ساحل بکران

بازیگرانی که در جوانی به شهرت رسیدند

در این گزارش بازیگران ایرانی که در کودکی و در اوج شهرت بازیگری را کنار گذاشتند را تقدیم شما کرده ایم که در ادامه می خوانید:

آرش نادی

«آرش نادی» بازیگر نقش علی در سریال «خانه سبز» یکی از بازیگران خاطره انگیز بسیاری از بینندگان تلویزیون است. بچه ای شیرین زبان، برای خیلی ها سوال بود که چطور می توانست این دیالوگ های سخت را به خاطر بسپارد.

بازیگری که «مسعود رسام» او را در مهدکودک می دید اما بعد از سریال های «خانه سبز» و «سرزمین سبز» دیگر در دنیای بازیگری شناخته شده نبود.

کودکی بکرانبازیگر جوان

سیفر آزادی

سپهر آزادی متولد 28 اسد (مرداد) 1369، فرزند نرم زبان و شوخ طبع دهه 70 تلویزیون و سینمای ایران است.

او کار خود را در سینما با «درخت گلابی» ساخته «داریوش مهرجویی» آغاز کرد و یکی از مهم ترین قسمت های زندگینامه او بازی در فیلم «مارمولک» است.

سپهر آزادی در سال ۱۳۷۶ با زبان شیرین و بازی خوب خود در سریال های دنیای شیرین و سیب خنده طرفداران بسیاری را به دست آورد.

مهسا ملاپور

«مهسا ملاپور» متولد 19 ثور (اردیبهشت 1369) در تهران، بازیگر ایرانی و فارغ التحصیل رشته فناوری هوانوردی با مدرک لیسانس است.

هشت ساله بود که به دلیل آشنایی خانوادگی با منوچهر شمسایی به «بهروز بقایی» برای سریال «دنیای شیرین دریا» معرفی شد و پس از تست بازیگری توانست در نقش «ساحل» خواهر کوچکترش بازی کند. دریا، در میان تعدادی از نامزدها. او سپس در سریال «مهر طوبی» که در نوروز ۱۳۹۳ منتشر شد بازی کرد اما پس از آن دیگر در فیلم و سریالی بازی نکرد.

بازیگران جوان سینمابازیگران جوان سینما

ستاره جعفری

«جعفری پیر» در سال 1358 هجری شمسی در شهر اهواز به دنیا آمد. وی مدرک لیسانس خود را در رشته مهندسی کشاورزی در ایران دریافت کرد.

وی موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس کشاورزی و دکترای دامپروری در هلند شد.

او در سال های نوجوانی (12 سالگی) توسط مدیر تولید گل پریمچال به کارگردانی سریال معرفی شد و پس از تست بازیگری برای ایفای نقش لیلا پذیرفته شد.

روژان آریامنش

روژان آریامنش متولد 29 اردیبهشت 1375 در تهران بازیگر ایرانی است.

او قبل از بازیگر شدن، الفبای موسیقی را از کودکی آموخت. او 5 ساله بود که به طور اتفاقی برای بازی در سریال «دردسر والدین» تست بازیگری داد، حضور موفقش در این سریال باعث شد تا در سریال ها و فیلم های زیادی بازی کند.

اینستاگرام و آی فیلم

دیدگاهتان را بنویسید