کشف سامانه «IBpay» توسط تمدن سرمایه


اخبار بورسا:

کشف سیستم

شرکت تامین سرمایه تامینان در نمایشگاه بورس، بانک ها، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس 2022) سامانه جامع مدیریت پرداخت (IBpay) و سامانه معاملاتی IBtrader+ را ارائه کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات ورسان شرکت سرمایه تمندان، سرمایه تمندان در اولین روز از نمایشگاه کیش اینوکس 2022 در راستای توسعه اکوسیستم بازار سرمایه و بسترهای سرمایه گذاری از سامانه جامع مدیریت پرداخت برند (IB) و تجارت سامانه آنلاین ارائه شد. با برند معامله گر+ (IB) با حضور نصر اله ابراهیمی رئیس دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، رضا ایازلو عضو هیئت مدیره سازمان بورس، علیرضا دلیری دستیار ویژه معاون رئیس جمهور برای امور علمی و فناوری رئیس جمهور، محمود گودرزی، مدیرعامل شرکت بهادر بورس و اوراق بهادار، بهنام محسنی، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه و .. معرفی شدند.

چیست؟ IBpay

سیستم BP برای پرداخت صفر تا صد به هر شرکت تولیدی و خدماتی و موسسات مالی بزرگ، از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری، عرضه سرمایه، مدیریت پرتفوی و شرکت‌های کارگزاری توسعه داده شد.

با BP به راحتی می توان پرداخت ها، ثبت اسناد، اعتبارسنجی پیش پرداخت خودکار، امضای دیجیتال و در نهایت پرداخت های گروهی و فردی را مدیریت کرد.

این سامانه برای اجرای ساتنا، پایا و هرگونه دستور پرداخت همراه با انواع استعلام، ارتباط پایداری با سامانه اصلی بانک های کشور برقرار کرده است. همچنین با کمک گواهی اسناد پرداخت صادر شده توسط IBpay، کلیه نیازهای سازمان حسابرسی و صرافی در این زمینه تامین می شود.

IBpay برای انجام کلیه مراحل ایجاد پرداخت، تعیین اعتبار آن، اخذ امضا از امضاکنندگان پرداخت، ایجاد سند پرداخت و اعتبارسنجی اسناد و … یک مدیریت دسترسی بسیار ویژه و امن ایجاد کرده است.

چرا IBpay

یک راه حل ابری

ارائه راه حل ابری بدون نیاز به خرید سرور و هزینه های نگهداری تجهیزات

کاهش هزینه های

کاهش هزینه پرداخت های بانکی و هزینه ریالی صندوق های سرمایه گذاری

امنیت بالا

ایجاد امنیت پرداخت حتی بالاتر از درگاه های اینترنتی بانکی

رعایت الزامات سازمان بورس

پوشش و رعایت کلیه قوانین، تعهدات و الزامات سازمان بورس و اوراق بهادار بهادر

پشتیبانی مستمر سیستم و اطلاعات به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته

سرعت بالا

اطمینان از پردازش سریع اطلاعات، از جمله اعتبارسنجی و تسریع در پرداخت وجوه

بانک های وابسته به IBpay

در حال حاضر بانک شهر، توسعه صادرات ایران، سینا و صادرات به این سامانه متصل هستند.

قابلیت IBpay

حجم تراکنش های این سامانه بیش از 440 هزار میلیارد ریال و تعداد تراکنش ها بیش از 5 میلیون است و همچنین شماره حساب های 700 هزار مشتری در سامانه تعریف شده است و 11 موسسه به این سامانه متصل هستند. شروع عملیات .

پایان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید