کاهش تولید 352 تنی «شپلی» در مهرماه


کاهش 352 تنی تولید شپلی در اکتبر + بورس نیوز

اخبار بورسا:

میزان درآمدی که شرکت پلی اکریل ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه امسال از محل فروش محصولات تولیدی خود به ثبت رسانده است، بالغ بر 211 میلیارد تومان بوده و مجموع درآمد این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه بوده است. 2 هزار میلیارد تومان نیز اعلام شد.

کاهش 352 تنی تولید شپلی در اکتبر + بورس نیوز

درآمد ماهیانه ای که «شپلی» در مهرماه برجای گذاشته مربوط به فروش تولید در بازار داخلی بوده و از ابتدای سال مالی تاکنون هیچ گونه فعالیتی در بازار خارجی ثبت نکرده است.

میزان سرمایه اعلامی این شرکت معادل 357 میلیارد تومان است، همچنین شایان ذکر است میزان درآمد دریافتی «شپلی» نسبت به میانگین درآمد 9 ماهه گذشته (سال منتهی به آذر 1401) 6 درصد بیشتر است.

میزان درآمد عملیاتی «شپلی»

میزان درآمدی که شرکت پلی اکریل ایران از فروش محصولات خود در مهرماه به دست آورده است نسبت به شهریورماه 22 درصد کاهش داشته و درآمد شناسایی شده ماهانه این شرکت نسبت به مهرماه سال گذشته 23 درصد افزایش داشته است.

کاهش 352 تنی تولید شپلی در اکتبر + بورس نیوز

محصولات عرضه شده توسط شرکت پلی اکریل ایران در بازار داخلی شامل «الیاف و نوار پلی استر، نخ پلی استر، الیاف و نوار اکریلیک 2، تاپ پلی استر، گرانول های تقویت شده (GF)» می باشد.

پرفروش ترین محصول شاپلی در این ماه مربوط به الیاف و نوارهای پلی استر بوده که در مجموع 96 میلیارد تومان در مدت مذکور درآمد داشته است.نرخ فروش این محصول در مهرماه تقریباً به 40 میلیون تومان در هر تن رسیده است که بیشتر – بالاتر است. نسبت به ماه گذشته 2 درصد کاهش یافته است.

فروش محصولات پلی اکریلیک به ایران

حجم فروش محصولات «شپلی» در مهرماه 4 هزار و 827 تن بوده که نسبت به ماه گذشته 18 درصد و نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد افزایش داشته است. سال مالی 45000 تن از محصولات خود را به فروش رسانده است.

کاهش 352 تنی تولید شپلی در اکتبر + بورس نیوز

شرکت پلی اکریل ایران در مهرماه با کاهش 6 درصدی (352 تن) 5 هزار و 677 تن محصول تولید کرد و میزان تولید این محصول در 10 ماهه از ابتدای سال مالی 46 هزار و 456 تن بود.

پایان مقاله