ژاله صامتی و همسرش ایرج سنجری در کنسرت این خواننده معروف


قاضی عصر جدید و کاشف عالم اموات چند سالی است که بر فعالیت هنری خود افزوده است. خانم ژاله صامتی که سال هاست با همسرش زندگی عاشقانه ای دارد، عکسی از حضورشان در این کنسرت منتشر کرد. ایرج سنجری همسر خانم صامتی را در کنسرت این خواننده معروف در ایران فور فان ببینید.

ایرج سنجری همسر خانم صامتی

یک شب به یاد ماندنی

ژاله صامتی با حضور در فیلم های «سایه به سایه»، «خفاش»، «آخرین نبرد»، «فرار مرگبار» و «مربای شیرین» به فعالیت حرفه ای خود ادامه داد. وی همچنین در چندین سریال تلویزیونی از جمله «یحی و گلابتون»، «سرزمین فرشتگان»، «هتل»، «اندیشه لهستانی»، «مجتمع مسکونی فرخ و فرج»، «آژانس دوستی»، «این زمینی ها» و «زیرخاکی» حضور داشت. “. داشته است.

تگرگ سکوتژاله سمیتی داور عصر جدید است

ایرج سنگری نیز بازیگر و صداپیشه است. وی متولد 1339 در تهران، بدلکار و بازیگر است و کارگردانی خود را در کانادا به پایان رسانده است.

خانواده

وی فرزند علی اصغر سنجری از پیشکسوتان سینما است.

ازدواج و دختران

آقای سنجری مدت هاست با خانم ژاله صامتی ازدواج کرده اند، این زوج دارای دو فرزند به نام های یاس متولد دهه 70 و نیاز متولد دهه 80 هستند.

قاضی دوره جدیدایرج سنجری همسر خانم صامتی

سنجری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر فرزند علی اصغر سنجری از کارگردانان با سابقه و قبل از انقلاب است که اولین نقش آفرینی خود را در فیلم پدرش ایفا کرد.
او قبل از انقلاب عضو گروه تئاتر هنر ملی بود و از سال 1352 با سریال های داش پالکی و کیمیاگر به کارگردانی پدرش بازیگری را آغاز کرد.

فعالیت بعد از انقلاب

سنجری پس از انقلاب با بازی در سریال «سنگ و شیشه» در سال ۱۳۷۲ به طور جدی به کار خود ادامه داد و سپس در آثاری چون «آژانس دوستی»، «کارگاه شمسی»، «رزگر قریب» و بیش از پنج دهه به عنوان مهمان بازی کرد. از تجربه تئاتر و دارای سابقه هنری غنی و قوی در عرصه تئاتر است.

بازی با همسرت

آقای سنجری تاکنون تجربه بازی با همسرش ژاله صامتی در چندین نمایش، فیلم و سریال از جمله زیرخاکی در سال 1398 و نمایش برف سرخ در سال 1392 و در سال 1394 در تئاتر مرده در یادم تو را داشته است.
همچنین این زوج هنری در فیلم «وژا شماره» به کارگردانی بهمن کامیار به عنوان زن و شوهر به ایفای نقش پرداختند.

اینستاگرام – افکار نیوز

دیدگاهتان را بنویسید