چهره متین که قبل و بعد توسط میکاپ آرتیستش تعریف شده بود


متین ستوده بازیگر جوان ایرانی است که سال گذشته ازدواج کرد و عکس همسرش که او نیز بازیگر است را منتشر کرد. امروز در ایران فورفان می خواهیم عکسی از چهره متین ستوده قبل و بعد از آرایش که در اینستاگرام منتشر کرده است را منتشر کنیم.

صورت متین قبل از آرایش لاف می زند

عکس های متین ستوده قبل و بعد از آرایش

چهره متین ستوده استچهره متین بعد از آرایش به خود می بالد
چهره متین ستوده استصورت متین قبل از آرایش لاف می زند

نکاتی برای شروع آرایشگری

به نظر من اگر هیچ آموزشی انجام نداده اید اول اصلاح صورت را تمرین کنید و کاملا به آن مسلط شوید، اصلا منظورمان ابرو نیست، فقط اصلاح صورت است. آنها قدرت دارند و تا زمانی که دست شما در حرکت باشد و به کارهای دیگر سالن نگاه کنید و کم و بیش از آنها تجربه کسب کنید.

در ضمن با اصلاحاتی که انجام دادی درصدی از دستمزد صاحب سالن رو میگیری بعد یواش یواش می تونی اونجا نیروی کمکی در کارهای مادی و آرایش مو باشی و مهارت یا دانش نسبی به دست بیاری.اگر مقدار کمی بگیری ، سپس به آموزشگاه آرایشگری معتبر مراجعه کنید و مدارک و هزینه های لازم را دریافت کنید…

اصول آرایشگریاصول آرایشگری

اگر می‌دانید چگونه آرایش صورت را انجام دهید، می‌توانید همین الان از یک آرایشگاه شروع کنید. اکثر آرایشگاه ها در نیروی کمکی شرکت می کنند.

آرایشگری یک تجارت پرسود است

اگر دنبال شغلی بروید که به آن علاقه دارید، مطمئناً در آن شغل موفق خواهید شد و آرایشگری یکی از این مشاغل است. از آنجایی که برای موفقیت در این شغل همه چیز را امتحان خواهید کرد، تجربه لازم را به دست خواهید آورد. پس نگران نباشید اگر کاریکاتورتان خوب است، تمرین کنید و با درآمد رضایت بخشی به آرایشگری موفق تبدیل خواهید شد.

اینستاگرام و آموزشگاه آرایشگری

دیدگاهتان را بنویسید