چهره زیبا و خاص «پانته آ پناهی» با آنچه در فیلم ها می بینید متفاوت است


پانته آ پناهیخا بازیگر صادق و با اخلاق کشورمان است که در فیلم ها و سریال های خوبی بازی کرده است. از مهم‌ترین نقش‌هایی که او بازی کرد، سریال‌های شهرزاد و بنی مدائن بودند. در زیر چهره متفاوت پانته آ پناهی در ایران فور فن را مشاهده می کنید

چهره متفاوت پانته آ پناهی

در این عکس چهره متفاوت پانته آ پناهی را می بینید

چهره متفاوت پانته آ پناهیچهره متفاوت پانته آ پناهی ها بازیگر

درباره پانته آ پناهی بیشتر بدانید

پانته آ پناهی ها متولد ۱۸ آبان ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر تئاتر و سینما بود. او فارغ التحصیل لیسانس فیلمسازی از موسسه آموزش عالی سوره است. او به طور اتفاقی وارد تئاتر شد و سپس به لطف صدای جذابش منشی صحنه شد.

خانم پانته آ پناهی ها درباره منشی صحنه گفت: آن موقع جوان بودم و در تئاتر «سیاحه» بازی می کردم و با خودم گفتم; دیگر از بازیگری چه می خواهم؟ من در تئاتر مهمی بازی کرده ام، با این تئاتر به خارج از کشور رفته ام، من و گروهمان به شهرت رسیدم، پس همین در عرصه تئاتر برای من کافی است و باید به دنبال کار دیگری باشم که خوشحالم کند، بنابراین تبدیل شدم. منشی صحنه..

چهره متفاوت پانته آ پناهیپانته آ پناهی

شکوه پانته آ آپناچیس

او اصلاً شهرت را دوست ندارد، زیرا فکر می کند انسان باید به کار خودش فکر کند و مهم نیست که مورد توجه قرار بگیرد یا خیر. شاید به همین دلیل بود که بعد از سریال شهرزاد و نگاه های جدی و معنادار مردم و احساس مسئولیتی که پیدا کرد، احساس ناراحتی کرد.

بازیگر شهرزادبازیگر شهرزاد

محبوبیت پانته آ پناهی

او در نقش شربت در بین بینندگان سریال شهرزاد محبوبیت زیادی پیدا کرد و اخیرا با پخش سریال تاریخی «بانوی عمارت» توانست بار دیگر مهارت های بازیگری خود را در این نقش به نمایش بگذارد. «افسرالملوک».

سخت ترین نقش پانته آ پاناخیس

او نقش اعظم در فیلم «لاک قرمز» را سخت ترین نقشی که در آن بازی کرده و ننه آقا در فیلم «نفس» را عجیب ترین نقش می داند.

اینستاگرام و ساعدنیوز

دیدگاهتان را بنویسید