پلیس با تم تبریک تولد تینا پاکروان برای پسر بزرگش رضا


تینا پاکروان کارگردان مشهور سینمای ایران است که با ساخت سریال خاتون بیشتر شناخته شد. این سریال بازیگران مطرح زیادی داشت و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. در ادامه در ایران فور فان عکسی از پسر تینا پاکروان قرار می دهیم که کارگردان تولدش را تبریک گفت.

تولد پسر تینا پاکروان

تینا پاکروان عکسی از پسرش منتشر کرد

پسر تینا پاکروانعکس پسر تینا پاکروان

او هم عکسش را منتشر کرد و درباره خاتون نوشت:

خاتون رویایی بود که به حقیقت پیوست. ثمره سالها خواستن و تلاش، تحقیق، نوشتن، شب بیداری و سالها کار خستگی ناپذیر، فشار و دوری از خانواده و در نهایت رسیدن، ساختن آنچه سالها با آن در ذهنم زندگی کرده بودم.

دریافت جایزه کارگردانی بهترین سریال سینمای خانگی به دلیل اینکه از کانون سینماگران ایرانی و با نگاه تخصصی و تخصصی بود، ارزشمند بود.
با تشکر از انجمن مدیران و داوران. با تشکر از تک تک عوامل و بازیگران سریال خاتون. من از خانواده ام ممنونم که به من ایمان داشتند و از من حمایت کردند.

پسر تینا پاکروانتینا پاکران

در نهایت از مردم شگفت انگیز سرزمینم سپاسگزارم که عشق آنها هاتون ساخته شد.
امیدوارم هیچ مانعی مانع دستیابی کسی به رویاهایش نشود و رویاهای همه مردم کشور من محقق شود.

بیوگرافی تیناپاکاروان

تینا پاکروان در سال 1356 در تهران به دنیا آمد. او لیسانس کارگردانی سینما را از دانشکده سینما و تئاتر دریافت کرد. او فعالیت خود را در سینما با همکاری در مجله سینمایی گزارش فیلم در سال ۱۳۷۴ آغاز کرد و با مجلاتی چون ابرار سینما و صدا، دوربین، هرک و هفته نامه فکور همکاری کرد.

بازیگران فیلم خاتونبازیگران فیلم خاتون

پاکروان در 18 سالگی در فیلم «یاس های وحشی» به کارگردانی محسن محسن نسب به عنوان منشی صحنه مشغول به کار شد. او در سریال شکار سگ بهرام بیضایی دستیار کارگردان بود و سپس در سریال تعطیلات نوروزی شبکه دو و معاونت تولید سریال راز سکوت، برنامه و معاون تولید بود.

تینا پاکروان سپس برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت و دوره های متعددی را در رشته سینما در دانشگاه UCLA ایالات متحده آمریکا گذراند. او در این میان دو فیلم کوتاه ساخت: رویا با بازی بهزاد فراهانی و میگان ربانی و همچنین بازیگری که در آمریکا ساخت. او همچنین مستندی به نام «با ایرانیان» برای شبکه جهانی جام جم ساخته که در آن به زندگی ایرانیان مقیم لس آنجلس و سانفرانسیسکو می پردازد.

اینستاگرام و ویکی پدیا

دیدگاهتان را بنویسید