«پلاک جعلی» در انتظار خودروهای دارای نقص فنی است


به گزارش دموکراسی آنلاین؛ سردار محمدحسین حمیدی در حاشیه طرح مشترک زمستانی پلیس راهور و شهرداری تهران و در جمع خبرنگاران با اشاره به آمادگی صد درصدی پلیس برای فصل سرما گفت: پلیس از تمام توان خود استفاده خواهد کرد. قدرت با استفاده از ظرفیت موجود و سایر همکاران و رزمایش امروز نیز همینطور خواهد بود.» وی آمادگی دارد این موضوع را اعلام کند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: باید توجه داشت که توان و ظرفیت ما در حد موجود است و بر همین اساس نیازمند همکاری بیشتر مردم است.
وی گفت: در صورت شدید شدن شرایط ترافیکی بر اثر بارندگی باید بتوانیم آن را مدیریت کنیم و بر این اساس تمامی نیروهای پلیس در سطح شهر تهران در حالت آماده باش قرار خواهند گرفت.
حمیدی با بیان اینکه حجم سفر بیش از ظرفیت بسیاری از شبکه های جاده ای است گفت: در طرح زمستانی با تجهیزات بیشتری حضور خواهیم داشت.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به نظارت و اجرای قانون خودروهای فاقد معاینه فنی گفت: در کنار این مشکل خودروهای دارای نقص فنی مشهود توقیف و پلاک خودروها متوقف می شود. برده شده و به کارگاه فرستاده می شود و اجازه رانندگی ندارند.» از آنها جلوگیری می شود.