پاکسازی خانه از انرژی منفی با استفاده از عناصر طراحی داخلی


پاکسازی خانه از انرژی منفی با استفاده از عناصر طراحی داخلی

بر اساس گزارش بازار کار ساختمانی خانه اویم شاهانه: همه ما می دانیم که انرژی منفی از بین نمی رود، بلکه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود. بسیاری از افراد ممکن است بارها در روز با کلمات و عبارات منفی با یکدیگر صحبت کنند که احساس خوبی ندارند. آنها چه در خانه و چه در محل کار نسبت به یکدیگر پرخاشگر هستند. افکار افکار پوچ و بی معنی چند موضوع مهم در این شرایط وجود دارد. انرژی منفی می تواند به دیگران منتقل شود. این بدان معناست که کسانی که یک فرزند کوچک در خانه دارند، یک نوجوان یا یک والدین سالخورده با آنها زندگی می کنند. او به زودی تحت تأثیر این انرژی منفی قرار می گیرد.

انرژی منفی
انرژی منفی

با این حال روانشناسان مدام در مورد این انرژی ها صحبت می کنند و می گویند بهتر است با یک سری تصمیم گیری ها از شر آنها خلاص شوید. رهایی از آن گاهی با تغییر شیوه زندگی است و گاهی با تغییر دکوراسیون، طراحی داخلی و ظاهر خانه. مثلاً در بسیاری از منابع مرتبط با علوم متافیزیک، فواره ها پیشنهاد شده است. از سوی دیگر، آبنما نیز در قوانین فنگ شویی بسیار مهم است. در چین باستان و کشورهایی که بیشتر با این علوم سروکار دارند. شما می توانید نشانه هایی از جریان مداوم آب را مشاهده کنید.

بنابراین گفته می شود یکی از بهترین روش ها برای جذب انرژی مثبت به داخل خانه و حذف انرژی منفی، آبنما است. چرا؟ خب نصب و راه اندازی آبنما هزینه زیادی ندارد. از طرفی به راحتی می توانید آن را در هر محیطی اجرا کنید. برای مثال نیازی نیست دکوراسیون داخلی و معماری خانه یا محل کار خود را با هم ترکیب کنید. ضمن اینکه خبری از مصرف آب و انرژی نیست. در واقع آبنما از حلقه و فواره ثابت استفاده می کند. انواع آبنما را می توانید در صفحه این آبنما مشاهده کنید abgoondesign.com/fountain/.

شیر آب خانگی
شیر آب خانگی

نشانه های انرژی مثبت در خانه و محل کار

ابتدا باید بدانید که آیا انرژی منفی در خانه شما وجود دارد یا خیر. سپس به اصلاح آن اقدام کنید. حتماً بارها برای شما پیش آمده که بدون هیچ دلیل موجهی در حال بدی بوده اید، مدام بی حوصله هستید. حال شما بد است یا افکار منفی دارید.

خانه ای دارای انرژی منفی است که در آن به زودی احساس خستگی، تنگی نفس، سردرد، خواب آلودگی و بی قراری خواهید داشت. حال اگر بخواهیم در این مورد با جزئیات بیشتری صحبت کنیم باید توجه داشت که گلایه ها، غرغر کردن، روابط منفی و اختلافات اعضای خانواده، به هم ریختگی و …. از جمله نشانه های انرژی منفی در خانه شما هستند.

به خصوص زوج های جوان به دلیل ناآشنایی با یکدیگر با چنین مشکلاتی مواجه هستند. با این حال، راه هایی وجود دارد که از طریق آن می توانید این فضای منفی را کنترل کنید و انرژی مثبت دریافت کنید.

استفاده از ترکیب رنگ های خاص برای دیوارها، مبلمان، لوازم منزل، درختچه ها و گلدان های سبز و …. یکی از راه های تقویت انرژی مثبت در محیط خانه است. به عنوان مثال، در برخی از قسمت های خانه، چوب می تواند حس مثبتی را به ذهن منتقل کند.

تاثیر آب در از بین بردن انرژی منفی

احتمالاً به خوبی می دانید که آب در کنار زمین، آتش و هوا یکی از چهار عنصر حیات است.

آب علاوه بر اثراتی که بر محیط زیست می گذارد. بر افکار انسان مسلط است و می تواند عملکرد انسان را در ابعاد معنوی و غیر جسمانی افزایش دهد. البته این بدان معنا نیست که از آب در فیزیک و برای درمان بیماری های جسمانی استفاده نمی شود. حتما در مورد فواید دریا و آب زیرزمینی و معدنی شنیده اید. به هر حال، نکته این است که افکار مانند هاله ای در اطراف مردم شکل می گیرند. وقتی مردم از شر این افکار خلاص نمی شوند. آنها به راحتی می توانند آن را به دیگران منتقل کنند. آب بستری امن و غیر قابل تجدید برای دریافت افکار منفی و انرژی بد است.

تاثیر آب در از بین بردن انرژی منفی
تاثیر آب در از بین بردن انرژی منفی

اگر به خاطر داشته باشید در قدیم در حیاط خانه ها یا کوچه های خیابان از آبنماها و آبنماها و آبشارهای کوچک و بزرگ استفاده می شد. دلیل این امر اهمیت و ارزشی است که گذشتگان برای آب و حضور آن در چرخه بهبود افکار و شرایط زندگی قائل بوده اند.

امروزه آبنماها مانند گذشته ساخته نمی شوند. در عوض نمونه هایی وجود دارد که می توان از آنها در فضای داخلی خانه ها، اتاق ها و پذیرایی استفاده کرد. همچنین می توانید آنها را به صورت آبنما در محیط بیرونی لابی ها، پاساژها، مراکز خرید و یا حیاط ویلاها قرار دهید. از جمله آبنمای شیشه ای، آبنمای سنگی و آبنمای دیواری.

از قدیم الایام، آبنماها یکی از زیباترین و مهم ترین عناصر معماری ایرانی بوده اند که اغلب در حیاط خانه ها، باغ ها و پارک ها ساخته می شدند. اما امروزه طراحی و ساخت آبنما در انواع و اندازه های مختلف انجام می شود و بسته به نوع آبنما می توان از آن در محیط های بیرونی و داخلی مانند منازل، لابی هتل ها و آپارتمان ها، مراکز تفریحی و خرید و … استفاده کرد. استفاده شده .

پاکسازی انرژی منفی خانه با آبنما

مولکول های آب دائماً تحت تأثیر رویدادها و تنش های اطراف خود قرار می گیرند و به عنوان یک جاذب منحصر به فرد انرژی منفی عمل می کنند. در علوم غریبه ادعا می شود که آب افکار شیطانی، افکار منفی، استرس و دگرگونی های مضر را از ذهن انسان می پذیرد و در مقابل، این تخلیه باعث می شود که فرد آمادگی بیشتری برای دریافت انرژی مثبت از محیط داشته باشد.

می دانیم که تا 90 درصد صدا می تواند تمرکز انسان را مختل کند. همچنین، گاهی اوقات ممکن است افراد بسته به شرایط کاری یا موقعیت خود، نیاز به ماندن طولانی مدت در خانه داشته باشند. بنابراین جریان و صدای دلپذیر آب می تواند حس خوشایندی ایجاد کند.

حتی اگر محیط خانه شما بسیار گرم و خشک باشد. معمولا از فشار عصبی و استرس رنج می برید. به همین دلیل است که معمولاً می گویند در آفتاب و خشکی بیابان خیلی زود می میرد.

فواید استفاده از آبنما و اثرات آن بر انرژی درمانی

کمتر کسی پیدا می شود که وجود انرژی در زندگی را باور نداشته باشد. حتی در یونان باستان از آب به عنوان نماد رفاه، ثروت و شانس یاد می شد. در نتیجه اگر اعضای خانواده با یکدیگر هماهنگی فکری نداشته باشند، زوجین دائماً درگیر مشاجره می شوند. وجود یکی از عناصر مهم کره زمین به طور قابل توجهی افکار را تمیز و پالایش می کند و سطح فکری را بهبود می بخشد، به ویژه در هنگام تصمیم گیری های دشوار.

آب در واقع میزان یون های منفی موجود در هوا را افزایش می دهد. وجود یون های منفی باعث افزایش سلامت محیط و زمانی می شود که بدن سالمی داشته باشید. به طور طبیعی، شما می توانید انرژی مثبت را راحت تر دریافت کنید. به لطف طراحی متنوع آن، آبنما هرگز به شکل خاصی محدود نخواهد شد. آبنمای باغ، آبنما و غیره یکی از گزینه های محبوبی است که توسط بسیاری از شرکت ها و مدیران طراحی داخلی ارائه می شود. در نهایت همه چیز مربوط به طراحی آبنما به سه شرط کلیدی سلیقه، بودجه و وضعیت اجرا بستگی دارد. انتخاب شرکت اجرایی برای ساخت آبنما نیز بسیار مهم است. از بهترین شرکت های طراحی و معماری در ایران می توان به آبگون دیزاین اشاره کرد.

توجه: این مقاله یک گزارش تبلیغاتی است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید