واکنش کنعانی به تحریم های کانادا علیه ایران در پی درگذشت مهسا امینی


واکنش کنعانی به تحریم های کانادا علیه ایران در پی درگذشت مهسا امینی

به گزارش دموکراسی آنلاین، ناصر خانانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه ۲۳ مهرماه) در پی مداخله کانادا در امور داخلی ایران در صفحه اینستاگرام خود نوشت: زمانی که حقوق بشر تبدیل به حقوق بشر شود. اسباب بازی و ابزاری برای اعمال فشار سیاسی بر دیگران. امپراتوری رسانه ای نظام حاکم همچنین به متهمان به نقض سیستماتیک حقوق بشر در جایگاه شاکیان کمک می کند.
وی افزود: جهان هنوز داستان غم انگیز جدایی اجباری بیش از 150 هزار کودک بومی از خانواده هایشان و رسوایی کشف گور دسته جمعی صدها نفر از این کودکان در حیاط خوابگاه های کانادا را در حدود یک سال پیش فراموش نکرده است!
سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: پخش سخنان درباره سایر کشورها و پنهان شدن در پشت مشکلات تصور شده علیه دیگران این واقعیت را تغییر نمی دهد که پشت پنجره حقوق بشر یکی از نزدیک ترین متحدان دولت آمریکا کودک کشی و بی اعتنایی به بشریت است.
وزیر امور خارجه کانادا بعدازظهر دوشنبه تحریم‌هایی را علیه ایران به دلیل حمایت از شورشیان و سوءاستفاده از مرگ مهسا امینی اعلام کرد.
وزیر امور خارجه کانادا با سوء استفاده از مرگ مهسا امینی اعلام کرد که تحریم های جدیدی علیه ایران اعمال خواهد کرد.
جولی در صفحه شخصی خود در این رابطه نوشت که 9 نهاد و 25 نفر از جمله مقامات ارشد ایرانی و اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت تحریم کانادا قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید