موتور سواری حرفه ای هانیه غلامی در کیش


هانیه غلامی بازیگر جوان سینمای ایران است که امروز به همراه مادر و خاله اش در جزیره کیش زندگی می کند. امروز در ایران فور فان میخواهیم ویدیویی از موتور سواری هانیه غلامی در حال تفریح ​​در جزیره کیش را قرار دهیم.

موتور سواری هانیه غلامی

در این ویدیو موتور سواری هانیه غلامی را مشاهده می کنید

ویدیو خوش گذرانی بازیگر معروف در کیش

فعالیت های غیر آبی کیش

فعالیت های هیجان انگیز کیش به فعالیت های آبی محدود نمی شود. اگر با فعالیت های آبی راحت نیستید یا آب هراسی دارید، هیجان را در فعالیت های غیر آبی کیش بیابید.

بانجی جامپینگ

بانجی جامپینگ در کیش یکی از هیجان انگیزترین فعالیت های این جزیره است. فقط افرادی که مشکلات قلبی، فشار خون، دیسک و آرتروز ندارند می توانند بانجی پرش کنند. افراد بالای 14 سال و وزن 35 تا 135 کیلوگرم مجاز به پرش بانجی هستند.

موتور سواری هانیه غلامیسرگرمی کیش

توپ بزرگ یکی از تفریحات کیش است

چقدر می توانید تعادل خود را حفظ کنید؟ اگر ادعا می کنید مانند آب خوردن است، باید بیگ بال کیش را امتحان کنید. یک توپ بزرگ، یک توپ بسیار بزرگ است که روی آب شناور است. شما وارد توپ می شوید و باید سعی کنید تعادل خود را بدون افتادن حفظ کنید.

سافاری

در کیش سافاری سوار ماشین های بزرگ می شوید و راننده ماشین را به بیابان می برد. قسمت هیجان انگیز داستان زمانی است که راننده از جاده ای شیب دار می گذرد و ماشین را با سرعتی باورنکردنی می راند. پخش آهنگ های شاد و مهیج لذت سافاری کیش را افزایش می دهد.

موتور سواری هانیه غلامیسافاری

فوتبال حبابی

اگر ترجیح می دهید با دوستان و خانواده سفر کنید و به صورت گروهی سفر کنید، حتما فوتبال حبابی را امتحان کنید. برای بازی فوتبال حبابی به 2 تیم 1 تا 5 نفره نیاز دارید. بازیکنان یک توپ بادکنکی شکل به نام زره می پوشند که قسمت بالایی بدن آنها را می پوشاند. بازی فوتبال در 2 نیمه 5 دقیقه ای برگزار می شود که برنده آن تیمی است که بارها دروازه حریف را تسخیر کرده باشد.

اینستاگرام و علی بابا

دیدگاهتان را بنویسید