منابع مصرف شده توسط استقلال مشخص نیست.


منابع مصرف شده

اخبار بورساحسین امیرحیمی مدیرکل دفتر شرکت های سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه 359 میلیارد تومان از طریق افزایش سرمایه در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفته است که 140 میلیارد و 500 میلیون تومان آن در کمیته هزینه ها تصویب شده است، عنوان کرد: یک باشگاه

وی افزود: سازمان خصوصی سازی مکاتبه ای با آقای فتح الله زاده مدیرعامل جدید باشگاه استقلال داشته و درخواست کرده است گزارشی از آخرین وضعیت استفاده از مبلغ مذکور به سازمان خصوصی سازی ارسال شود. از آنجایی که از وضعیت ۲۱۰ میلیارد تومان منابع مصرف شده اطلاعی نداریم، با جستجو در حساب های بانکی باشگاه، باشگاه استقلال طی نامه ای هزینه ها را رسما به سازمان خصوصی سازی اعلام می کند.

امیر رحیمی ادامه داد: اگر تخلفی صورت بگیرد که این منابع برخلاف مجوزهای داده شده هزینه شود، آن را به اطلاع عموم می رسانیم.

مدیرکل دفتر شرکت های سازمان خصوصی سازی گفت: علاوه بر این باشگاه استقلال بدون مجوز کمیته هزینه ها 50 میلیارد تومان از بانک دریافت کرده است که البته تخلف بانک است. چون بانک باید از ما اجازه می گرفت.

وی افزود: در حال حاضر نمایندگانی از مراجع نظارتی و سازمان بازرسی برای بررسی موارد مربوطه در باشگاه مستقر هستند.

امیر رحیمی خاطرنشان کرد: پس از پاسخ رسمی باشگاه استقلال و ارسال نتایج بررسی های نهایی سامانه کدال، بازگشایی توکن در اختیار بورس ایران قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید