مشخصات گروت اپوکسی I’m Royal


مشخصات دوغاب اپوکسی ساخت آریو رنگ دماوند

با توجه به فهرست بندی ساختمان: دوغاب اپوکسی نوعی ملات مقاوم است که پایه آن از رزین اپوکسی ساخته شده است. اپوکسی ها مواد شیمیایی هستند که در ساختار خود دارای عوامل اپوکسی هستند. این مواد ویژگی های خاصی دارند و به عنوان رزین نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر اپوکسی به ترکیب مواد تزریق اضافه شود، مقاومت و ظرفیت باربری آن افزایش می یابد. گروت های اپوکسی علاوه بر مقاومت بالا، قابلیت استفاده بر روی انواع سطوح را نیز دارند. اپوکسی در ترکیب دوغاب مقاومت آن را در برابر فشار در برابر تنش های وارده افزایش می دهد. این نوع خاصیت باعث می شود که شکسته و له نشود و حتی ترک نخورد.

اپوکسی به عنوان یک عامل کنترل تراکم در ترکیب دوغاب استفاده می شود. از اپوکسی به عنوان رزین نیز استفاده می شود. همچنین حلال در حفظ چگالی و افزایش وزن مخصوص دوغاب بسیار موثر است. اپوکسی خود می تواند حلالی برای پایه های دیگر برای ایجاد و تولید ترکیبی با مقاومت و برتری بالا مانند گروت بتن اپوکسی باشد.

خواص دوغاب اپوکسی به دلیل وجود ماده جادویی ساختار گروت است. دوام بالای این محصول به دلیل وزن مخصوص بیشتر گروت اپوکسی نسبت به سایر گروت ها می باشد. این اطمینان از دوام مصالح ساختمانی به دلیل دوام و مقاومت دوغاب است. آریو رنگ علاوه بر خرید و فروش گروت با بالاترین کیفیت، عرضه گروت اپوکسی را نیز به خود می بالد.

تصویر 1641374893بررسی اجزای تشکیل دهنده دوغاب اپوکسی سه قسمتی

این مخلوط از سه جزء بر پایه رزین های اپوکسی اصلاح شده تشکیل شده است. یکی دیگر از ویژگی های گروت اپوکسی دانه بندی خاص آن است. با دستیابی به مقاومت فشاری بسیار بالا، این ماده برای عملیات مهندسی سنگین و مونتاژ ماشین مناسب است.

در ترکیب دوغاب اپوکسی مواد شیمیایی با خاصیت اپوکسی وجود دارد. همچنین سازمان تولید آن ترکیبی از ماستیک اپوکسی، سیلیس گرانول و هاردنر اپوکسی می باشد. خواص دوغاب اپوکسی به گونه ای است که برای پرکردن فضاهای خالی در سازه های مختلف، پرکردن ترک ها، محافظت و جلوگیری از ترک خوردن، اصلاح عیوب سطح، ایجاد چسبندگی و موارد مشابه دیگر کاربرد دارد.

انواع مختلفی از ترکیبات تزریق وجود دارد. این انواع مختلف با افزودن مواد مختلف بر اساس دوغاب ساخته می شوند. دلیل ایجاد انواع دوغاب ها نوع و غلظت مواد به کار رفته در آنهاست. این ترکیبات مختلف تزریق برای هر شغلی مناسب است.

گروت اپوکسی سه جزئی از اختلاط رزین اپوکسی و هاردنر با نوع خاصی از پرکننده های بسیار مقاوم تولید می شود. پس از اینکه این سه ماده کاملاً مخلوط شدند، مخلوط به دست آمده متراکم و روان می شود که یکی از ویژگی های دوغاب اپوکسی تولیدی را ایجاد می کند. این بدان معنی است که سخت و محکم بودن پر از مقاومت است.

گروت های اپوکسی از انواع گرما زا هستند. زمان گیرش سریع این محصول در هوای گرم کاهش می یابد و همین امر باعث مقاومت آن نیز می شود اما در هوای سرد زمان گیرش و فرآیند دستیابی به مقاومت به تاخیر می افتد.

تصویر 1641374915استحکام دوغاب اپوکسی چقدر باید باشد؟

دوام یک محصول دوغاب اپوکسی نشان دهنده استحکام و دوام آن است، بنابراین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. گروت های اپوکسی نسبت به بتن و سیمان مقاومت فشاری و سایش بیشتری دارند. دوام دوغاب اپوکسی بستگی به نوع و سازنده آن دارد و شامل مقادیر مختلفی می باشد. مقدار مقاومت گروت اپوکسی بین 800 تا 1000 کیلوگرم بر سانتی متر مکعب است. بهتر است بدانید که اکثر اپوکسی های موجود در بازار ارزان تر هستند.

دلیل این امر مقاومت 500 تا 550 کیلوگرم بر متر مکعب آنها است. گروت های اپوکسی پس از خشک شدن ترک نمی خورند. قبل از خرید گروت اپوکسی حتما به مقاومت آن که یکی از ویژگی های گروت اپوکسی است توجه کنید.

تصویر 1641374938استانداردهایی که گروت اپوکسی باید داشته باشد!

دوغاب عامل موثری در انتقال نیروهای فشاری است. همچنین یک عامل اضافی در انتقال نیروهای برشی ناشی از عمل اصطکاکی پیچ ها می باشد. بنابراین رعایت استانداردهای لازم ضروری است. از جمله ویژگی های اجباری گروت می توان به کارایی، مقاومت و دوام اشاره کرد. داشتن این ویژگی های اجباری گروت به همراه مشخصات گروت اپوکسی قطعا پس از انتخاب مواد و رعایت نسبت های استاندارد حاصل خواهد شد.

برای کاهش خطا در تولید مشترک استاندارد از سال 1950 به صورت بسته های خشک پیش مخلوط تولید می شوند که این بسته ها تنها با افزودن مقدار معینی آب تولید می شوند. بنابراین صحت تست مشخصات فنی محصولات مستلزم در دسترس بودن اطلاعات فنی کامل و همچنین نمونه برداری و انجام تست های مشخص شده در استانداردها می باشد.

انواع گروت های اپوکسی وزن مخصوصی در حدود 2000 کیلوگرم بر متر مکعب دارند. دوغاب اپوکسی باید به طور معمول ثابت و روان باشد. به گونه ای که آب و سنگدانه های آن از یکدیگر جدا نشوند و به عبارتی ته نشین شوند.

لازم است دوغاب اپوکسی بتواند آب را از ملات بتن و سیمان در خود نگه دارد. در صورت استاندارد بودن و داشتن مشخصات دوغاب اپوکسی در کمترین زمان ممکن به استحکام مناسب می رسد. ساخت دوغاب آماده در کارگاه ساختمانی با شن مناسب نیست. بنابراین، ما به شما توصیه می کنیم از مخلوط های آماده تزریق استفاده کنید. زیرا شرایط کنترل شده، فرموله شده و مخلوط شده در کارخانه به خوبی مناسب است.

ساخت کلیه گروت های اپوکسی با مقاومت بالا از آریو رنج

شرکت آریو رنگ در تولید انواع گروت های اپوکسی و سیمانی شهرت و سابقه زیادی دارد از این رو زن زد خاص و متداول شده است. گروت اپوکسی توسط مهندسین مجرب شرکت آریو رنگ تولید و تولید می شود. علاوه بر تمام خصوصیات دوغاب اپوکسی، دوغاب اپوکسی هنگام استفاده باید مقاومت بسیار بالایی نیز داشته باشد.

خوشبختانه شرکت آریو رنگ با تولید دوغاب اپوکسی بادوام توانسته نظر تمامی مشتریان خود را جلب کند. زیرا در بازار انواع دوغاب اپوکسی وجود دارد. آریو رنگ به شما توصیه می کند برای اینکه پول و انرژی خود را هدر ندهید، لازم است یک شرکت مطمئن انتخاب کنید.

شرکت آریو رنگ با توجه به نیاز مشتریان محصولات متنوع و با کیفیتی را ارائه کرده است. شما می توانید با کارشناسان فروش شرکت آریو رنگ مشورت کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

توجه: این آگهی ساختمان یک آگهی رپورتاژ است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن ندارد.