مدیرعامل پرسپولیس شد


مدیرعامل پرسپولیس شد

به گزارش مردم سالاری آنلاین، با برکناری مصطفی آجورلو از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال، زمزمه هایی مبنی بر جدایی رضا درویش از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد. این در حالی است که از ابتدای فصل این شایعات مطرح بود اما حالا و پس از اتفاقات اخیر، بحث اخراج درویش از پرسپولیس بیش از هر زمان دیگری به گوش می رسد.
جلسه دو روز پیش هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هرچند منجر به برکناری درویش نشد. اما نشان داد که پایه های حکومت او در پرسپولیس بیش از هر زمان دیگری می لرزد و باید هر روز منتظر اخباری در این باره باشیم. این شایعات زمانی بیشتر می شود که بدانیم حسین شهریاری، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس چند روز پیش با حمید سجادی، وزیر ورزش دیدار کرده است. از سوی دیگر از شهریاری به عنوان گزینه جدی برای جانشینی درویش نام برده می شود و همین مسائل بحث جدایی درویش از پرسپولیس را بیش از پیش بلند کرده است.
آخرین شنیده ها حاکی از برکناری رضا درویش از مدیرعاملی پرسپولیس در چند روز آینده و حضور حسین شهریاری به عنوان سرپرست جدید این باشگاه است. شهریاری در پرسپولیس مشکل مدیرعاملی دارد و به عنوان مدیرعامل در یکی از شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا مشغول به کار است که در شرایط کنونی او را از تصدی مدیرعاملی پرسپولیس محروم می‌کند مگر اینکه موانع قانونی برای این راه وجود داشته باشد. .
رضا درویش که از آذرماه سال گذشته به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس منصوب شده بود، برخلاف مدیران قبلی این باشگاه، در پنج سال اخیر نتوانست با پرسپولیس قهرمان شود و به همین دلیل عملکرد مثبتی در این زمینه نداشت. هر چند در فصل نقل و انتقالات موفق بود اما در پرسپولیس می‌توان بازیکنان مدنظر کادر فنی را آورد. در صورت انشعاب در هدایت درویش و شهریاری در پرسپولیس، یا باید موانع قانونی برای مدیرعامل شدن رئیس فعلی هیات مدیره برطرف شود یا تا انتخاب مدیرعامل جدید، امور در اختیار شهریاری باشد. پرسپولیسی ها هم از در جریان تعاملات بعدی مربیان و بازیکنان خبر دادند. حال باید دید وزارت ورزش و جوانان چه زمانی تصمیم نهایی خود را در این خصوص خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید