محدودیت های ترافیکی آخر هفته در جاده های کشور اعلام شد


محدودیت های ترافیکی آخر هفته در جاده های کشور اعلام شد

به گزارش مردم سالاری آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی درباره محدودیت های ترافیکی که از امروز چهارشنبه 4 آبان ماه لغایت شنبه 7 آبان ماه سال جاری در برخی از محورهای مواصلاتی کشور اجرا شده است، گفت: بر اساس هماهنگی ها تردد تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه 4 آبان ماه لغایت ساعت 6 صبح شنبه 7 آبان ماه از کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران – اوس – سمنان – مشهد ممنوع است. برعکس البته موتورسیکلت های پلیس و امدادی مجاز به انجام ماموریت های ضروری در ترددهای مجاز خواهند بود.
گزینه جاده یک طرفه چالوس

وی همچنین درباره محدودیت های اعمال شده برای تردد خودروهای سواری در دو محور چالوس و هراز گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 چهارشنبه و پنجشنبه 25 از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است. و 5 آبان ماه و در صورت اعلام حضور ماموران پلیس راهور، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 از میدان امیر کبیر کرج و آزادرا تهران – شمال به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود. : 00 همان روز همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روز جمعه 6 آبان ماه از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای جاده تهران – آزاد شمالی به سمت مرزن آباد و در صورت اطلاع ماموران پلیس راه به نشانی سایت تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 ممنوع می باشد در همین روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ادامه داد: تردد وسایل نقلیه موتوری از ساعت 14 تا 22 امروز 6 آبان روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه، تردد تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 16 در روز بیست و دوم همان روز از آب اسک به رودن در محدوده مشا یک طرفه خواهد بود.
شیرانی با اشاره به محدودیت های در نظر گرفته شده برای تردد خودروهای سنگین به استثنای حامل های سوخت و مواد فاسدشدنی، تصریح کرد: تردد وسایل نقلیه سنگین بار اعم از انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان از کرج ممنوع است. محور چالوس و بالعکس. تردد تریلی همچنان در محور خراز ممنوع است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور درباره محدودیت های معرفی شده برای تردد کامیون ها و کامیون های سبک به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی خبر داد: تردد تمامی کامیون ها و کامیون های سبک از ساعت 12 انجام می شود. چهارشنبه 25 آبان ماه تا ساعت 24 و پنجشنبه 25 آبان از ساعت 6 الی 24 و جمعه 26 و 27 آبان از محور خراز ممنوع است.
شیرانی در پایان تاکید کرد: اجرای محدودیت های اعلام شده منوط به افزایش حجم تردد در جاده ها خواهد بود و در صورت عادی بودن وضعیت ترافیکی با هماهنگی اجرای محدودیت ها، محدودیت ها رفع خواهد شد. مدیریت زمان.