ماجرای غم انگیز حامد سلطانی مجری در غیاب همسر و پسرش


حامد سلطانی مجری جوان کشورمان کمتر از یک ماه پیش همسر و پسرش را در سانحه رانندگی از دست داد. امروز در ایران فور فان می خواهیم ماجرای غم انگیز حامد سلطانی در ایام محرم و به یاد همسرش را برای شما تعریف کنیم.

داستان غم انگیز حامد سلطانی

حامد سلطانی مجری برنامه عجوبه ها در ایام محرم با انتشار یادداشتی تلخ و دلخراش در اینستاگرامش نوشت:

این شبها زیارت کردم تا در میان مردم در هیاهوی ازدحام عاشقان، میان نفسهای عزاداران محرم، در میان سلام و لبیک و سجده نایب، یاحسین (ع) دیگر. به نام تو خوانده خواهد شد…

و چقدر تو این غیبت اول محرم پر از جاهای خالی هستی!

حامد سلطانی مجری برنامه معلی در ایام محرم با موضوع کشف استعدادهای مداحی در 22 خرداد 1401 بر اثر سانحه تصادف همسرش فیض صفری و پسر یک و نیم ساله خود محمد را از دست داد. مهدی و او و دختر 8 ساله اش فاطمه سلمه مجروح شدند.

داستان غم انگیز حامد سلطانیماجرای غم انگیز مجری برنامه حامد سلطانی

وی در مراسم ختم همسر و فرزندش از عشق همسرش به امام حسین (ع) گفت و عنوان کرد که همسرش خادم امام حسین (ع) است و در بین راه به دنبال او رفت.

حامد سلطانی مجری معروف تلویزیون که به تازگی همسر و پسر یک و نیم ساله خود را در سانحه رانندگی از دست داده است، یادداشتی غم انگیز در اینستاگرام خود منتشر کرده است که در ادامه این قسمت چهره ها را مشاهده می کنید.

داستان غم انگیز حامد سلطانیحامد سلطانی

درباره برنامه حسینیه معلی

برنامه حسینیه ماولی جدیدترین ویژه برنامه شبکه سه در ماه محرم 1401 است که هر شب ساعت 22 روی آنتن می رود. در این برنامه کارشناسان و قضات مداحی همچون مهدی رسولی، سعید حدادیان، مجید بنی فاطمه و محمد صمیمی حضور دارند.

زمان پخش قسمت جدید برنامه حسینیه معلی امشب ساعت 22:26 از شبکه سه پخش می شود.

برنامه حسینیه معلیبرنامه حسینیه معلی

مجری برنامه حسینیه معلی حامد سلطانی و داوری برنامه معلی مداح از مداحی اهل بیت اهل بیت به نام های سید مجید بنی فاطمه، حاج سعید حدادیان، محمد صمیمی و حاج مهدی رسولی هستند.

ویژه برنامه معالی به تهیه کنندگی سید سثودگان در ماه های محرم و صفر سال جاری 1401 به منظور نمایش استعداد و ارادت به آستان بلند امام حسین (ع) و یاران باوفایش و همچنین نمایش شعائر سنتی پخش می شود. در سراسر ایران در شبکه سا سیما.

افکار، اخبار و سخنان جدید

دیدگاهتان را بنویسید