لمینت چوب نیست ولی از چوب خیلی بهتره!!!


لمینت چوب نیست ولی از چوب خیلی بهتره!!!

بر اساس گزارش بازار کار ساختمانی خانه اویم شاهانه: اگر بین خرید پارکت لمینت یا پارکت هستید این 507 کلمه را بخوانید که به شما کمک زیادی می کند. در اینجا به شما گفتیم لمینت و پارکت چیست و چه تفاوت هایی با هم دارند.

معرفی مختصر پارکت لمینت و پارکت

به کف هایی که تماماً از چوب ساخته شده اند، پارکت می گویند، اما به کف هایی که شبیه پارکت های چوبی هستند لمینت می گویند، شاید در نگاه اول متوجه تفاوت آن نشوید، اما کاملاً با هم متفاوت هستند.

تفاوت ها و مزایای پارکت لمینت در مقابل پارکت

  1. پارکت لمینت یا لمینت یا کفپوش لمینت ساختمانی در برابر رطوبت و آب مقاوم است، زیرا چوب خالص وجود ندارد، اما ممکن است پارکت با رطوبت متورم شود و از حالت طبیعی خود خارج شود و هزینه ای نداشته باشد، بنابراین در اینجا می توان تصمیم گرفت. عمر پارکت لمینت در مقایسه با پارکت بسیار بیشتر است (در شرایط مرطوب)
  2. جنس پارکت ها تماما چوب طبیعی بوده و با فرآیند خاصی قالب گیری نمی شود، با چسب به کف ساختمان و منزل ثابت می شود و کاملا کثیف است، اما لمینت ها چند لایه از روکش HDF و وینیل هستند و در کنار هم روی زمین قفل شده اند. آنها در ساختمان یا خانه قرار می گیرند، بنابراین نصب آنها بسیار آسان است
  3. پارکت ها کفپوش های مجلل و گران قیمتی هستند در حالی که لمینت ها علاوه بر تنوع و زیبایی رنگ، کاملا مقرون به صرفه و ارزان تر هستند.
  4. آسیب پذیری لمینت بیشتر از پارکت یکی دیگر از مزیت های خرید لمینت برای کف خانه و ساختمان است. اگر بچه های پرمشغله ای دارید که احتمال ایجاد خط و خش روی زمین را افزایش می دهد، پارکت را توصیه نمی کنیم زیرا در برابر اجسام تیز مقاومتی ندارد اما لمینت چاره کار است! سهولت در تعویض لمینت آسیب دیده یکی دیگر از تفاوت های آشکار بین پارکت و خودش است. لمینت این ویژگی را دارد اما پارکت این ویژگی را ندارد
  5. نیازی به پاک کردن و تمیز کردن لمینت نیست و بعد از مدتی خود را تمیز می کند اما برای تمیز کردن پارکت باید از مواد خاصی استفاده کرد که باد نکند.
  6. خلاصه هر دو خوبن ولی لمینت یه جورایی خسته کننده هست. زیبا است، طرح های متنوعی دارد، به راحتی تمیز می شود، در برابر آب، رطوبت و اجسام تیز مقاوم است و از همه مهمتر ارزان تر است.
لمینت
لمینت

اگر قصد خرید لمینت های باکیفیت برای دکوراسیون را دارید وارد سایت فارسیان دکور به آدرس farsiandecor.ir شوید. در اینجا می توانید طرح های مختلف لمینت را با لیست قیمت مشاهده و انتخاب کنید.
فارسیان دکور سایتی ویژه افراد خاص است که شامل انواع لمینت، پارکت، کاغذ دیواری، پرده گورخری، آینه تزئینی و چمن مصنوعی می باشد.

آدرس و تلفن ما:

آدرس دفتر ما: تهران، خیابان پیریزو، خیابان نبی اکرم، پلاک 151، بلوک 1، خیابان نبی اکرم
شماره تماس ما: شماره تلفن سفارش whatsapp…09374974996

تلفن جهت سفارشات تلگرام…..09374974996

تلفن جهت سفارشات اداری 02133162083

پشتیبانی 09127750358

توجه: این مقاله گزارش آگهی ما در محتوا و محصولات سلطنتی هستیم هیچ نظر و مسئولیتی ندارد.

اجرای نمای رومی اجرای نمای کلاسیک آموزش نقاشی ساختمان نقاشی ویلا

دیدگاهتان را بنویسید