قیمت اسید سولفوریک نیتریک صنعتی در همدان


—————- گزارش آگهی —————–

یک سری از محصولات موجود در بازار کاملا تخصصی تلقی می شوند و طبیعتا برای تعیین قیمت آنها باید یک سناریوی خاص و منحصر به فرد در نظر گرفته شود و تولیدکنندگان اسید نیتریک نیز باید تمامی موارد و در نهایت قیمت این محصول را بررسی کنند. تعیین این عوامل با محاسبه بهای تمام شده مواد اولیه آغاز می شود و با نحوه تحویل این محصولات به بازار خاتمه می یابد. معمولاً در سناریوی قیمت گذاری این محصولات عوامل زیادی از جمله نرخ بازار ارز لحاظ می شود و به همان اندازه که قیمت ارز در کشور ما نوسان دارد، تعجبی ندارد اگر شاهد تغییر قیمت باشیم. اسید نیتریک نیز
برای اطلاع از قیمت روز اسید نیتریک توصیه می شود فقط با نمایندگی های تخصصی تماس بگیرید و به یاد داشته باشید که اسید نیتریک یک محصول کاملا تخصصی است و طبیعتا هر فردی مجاز به فروش و قیمت گذاری آن در بازار نیست. پس اگر می خواهید محصولی با کیفیت در درجه اول تهیه کنید و در درجه دوم هزینه مناسبی برای آن بپردازید، حتما به افراد خاص در این زمینه مراجعه کنید.

 

اسید نیتریک همدانایران در سال های اخیر در زمینه صنایع شیمیایی و تولید محصولات وابسته به آن پیشرفت چشمگیری داشته و به خودکفایی رسیده است و در واقع اسید نیتریک همدان یکی از آن نمونه محصولات شیمیایی است که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. اما هنگام کار با اسید نیتریک باید نکات ایمنی و حفاظتی را در نظر گرفت تا افراد دچار مشکلات پوستی و تنفسی نشوند، زیرا در اثر تماس این ماده شیمیایی با پوست، لکه های زرد رنگی ظاهر می شود، بنابراین در تماس با پوست، تماس منطقه باید کاملا با آب شسته شود.از طرفی بخارات اسید نیتریک همدانوئیک می تواند باعث تحریک سیستم تنفسی شود و در صورت استنشاق غلظت بالایی از آن، بیمار باید به بیمارستان منتقل شود، زیرا تاخیر در درمان منجر به ادم ریوی و در نهایت مرگ وی می شود. بنابراین توصیه می شود هنگام کار با اسید نیتریک از تجهیزاتی مانند عینک ایمنی شیمیایی جدید، محافظ صورت و پیش بند استفاده شود تا در هنگام کار با اسید نیتریک با غلظت بالا و حجم زیاد آن دچار حادثه نشود ذخیره سازی اسید نیتریک باید آن را از پایه ها و مواد آلی دور نگه دارید.

 

اسید سولفوریک صنعتیاگر از مصرف کنندگان اسید سولفوریک صنعتی 98 درصد هستید، بدون شک قیمت این محصول یکی از مهم ترین نکاتی است که در هنگام خرید برای شما حائز اهمیت است. اسید سولفوریک یکی از پرمصرف ترین مواد شیمیایی در صنایع مختلف است که قیمت آن با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می شود. این اسید مایع، بی رنگ و بی بو بوده و مانند سایر اسیدها خاصیت خورندگی و سوزانندگی دارد و استفاده از آن شرایط و احتیاط خاصی را می طلبد. از آنجایی که ماده اصلی و اساسی در تولید اسید سولفوریک گوگرد معدنی است، قیمت نهایی این اسید بر اساس تغییر قیمت گوگرد تعیین می شود. عواملی مانند نوع و مدل بسته بندی، درصد خلوص، هزینه حمل و نقل، فاصله و نزدیکی به واحد ذوب و… قیمت نهایی این محصول را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. به طور کلی می توان گفت که قیمت نهایی اسید سولفوریک نسبت به ارزش آن بسیار پایین است.

 اسید سولفوریک صنعتی یکی از پرمصرف ترین مواد شیمیایی در کره زمین است که برای ساخت بسیاری از محصولات شیمیایی استفاده می شود. یکی از قوی ترین و خورنده ترین نمونه های این اسید، اسید سولفوریک 98 درصد است که در دو گرید آزمایشگاهی و صنعتی تولید و به فروش می رسد. این اسید بسیار پایدار است و در دمای 10 درجه سانتی گراد ذوب می شود و در دمای 290 درجه سانتی گراد می جوشد.

دیدگاهتان را بنویسید