قوانین و ممنوعیت های حمل و نقل کالا به کانادا و ایالات متحده آمریکا


—————- گزارش آگهی —————–

از آنجایی که درخواست های مهاجرت به آمریکا و کانادا در چند سال گذشته بسیار افزایش یافته است، استفاده از خدمات باربری به آمریکا و حمل بار به کانادا نیز رشد قابل توجهی داشته است. خوشبختانه این روزها به لطف پیشرفت های صورت گرفته در زمینه حمل و نقل بار و ارسال بار هوایی و دریایی به کشورهای دیگر، همه نگرانی هایی که در این زمینه وجود دارد از بین رفته و مطمئن باشید با خیال راحت انجام خواهد شد. تمامی دستگاه ها و لوازم جانبی که از نظر قانونی مشکل زا نیستند را به هر کشوری که می خواهید ارسال کنید و در کمترین زمان ممکن بار خود را در کشور مقصد تحویل بگیرید.
چون با بایدها و نبایدها حمل بار به کانادا و آمریکا بیشتر بدانید، فراموش نکنید که در بخش بعدی با ما همراه باشید.

 

قوانین حمل و نقل به ایالات متحده آمریکا و کاناداچه زمانی حمل بار به آمریکاارائه اطلاعات و اسناد صحیح بهترین راه برای ترخیص گمرک و جلوگیری از تاخیر است. این اغلب الزامات اضافی دارد، به ویژه برای کالاهای تحت نظارت مانند غذا یا پوشاک، بنابراین قبل از ارسال بسته، مطمئن شوید که تمام مدارک شما مرتب است.
به طور کلی، حمل و نقل اقلام و وسایل شخصی به ایالات متحده مستلزم کمی کار قانونی است و وقتی این کار را انجام دهید، متوجه خواهید شد که گمرکات و حفاظت مرزی ایالات متحده (CBP) قوانین سختگیرانه ای در مورد ورود و خروج از کشور دارد. مدارک لازم برای این منظور را دارد. برخی از این قوانین ممکن است برای شما اعمال شود و برخی دیگر ممکن است نه.
در بیشتر موارد، برای ارسال اقلام شخصی به ایالات متحده نیازی به اسناد گمرکی ندارید. اما زمانی که اقلامی را برای مقاصد تجاری به این کشور ارسال می کنید، به اسناد گمرکی نیاز دارید.
زیرا حمل بار به آمریکا و کانادا و برای اینکه وسایل شخصی را به راحتی به این کشور بفرستید و در این زمینه با مشکل مواجه نشوید باید چند نکته را در نظر گرفت:
– هنگام ارسال وسایل شخصی به خارج از کشور، باید برگه بسته بندی را تکمیل کنید که خلاصه ای از محتویات محموله شما باشد. این موارد باید با دقت و دقیقا مطابق با آنچه در بسته بندی محموله درج شده تکمیل شود. مثلاً باید نوشته شود که این بسته شامل 4 لباس پشمی، 2 شلوار جین، 5 لباس خانگی است.
– اگر اقلام شکننده ارسال می کنید، از کمک فنر استفاده کنید و این اقلام را ایمن بسته بندی کنید. اگر احساس می کنید بسته بندی که خودتان انجام می دهید چندان ایمن نیست، می توانید از خدمات بسته بندی ارائه شده توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی استفاده کنید تا مطمئن باشید که این وسایل به سلامت به مقصد می رسند.
– همچنین مطمئن شوید که هیچ اقلام ممنوعه ای را در وسایل شخصی خود قرار ندهید. برخی از وسایل شخصی وجود دارد که نمی توان آنها را به ایالات متحده آورد. اگر وسایل شخصی می‌آورید، باید کالاهای زیر را حذف کنید: گوشت و فرآورده‌های گوشتی مانند مخلوط سوپ، آبگوشت و کنسرو گوشت، میوه‌ها و سبزیجات، ماهی و تخم‌مرغ ماهی، داروها و داروهای حاوی مواد کنترل‌شده، خاک، دام و آفات. ، محصولات ساخته شده از حیات وحش در حال انقراض، خز سگ و گربه، سلاح های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، اقلامی که قوانین کپی رایت را نقض می کنند، و مصنوعات دوران بیزانس، پیش کلمبیا و خمر.
– از آنجایی که فرآیندهای گمرکی برای هر کشور متفاوت است، مهم است که به صفحه مقصد کشور خود مراجعه کنید تا اطلاعات دقیقی در مورد آنچه می توانید و نمی توانید به آن کشور ارسال کنید.


همانطور که نگران انجام کلیه مراحل قانونی و تشریفات گمرکی هستید حمل بار به آمریکا و کانادا راحت باشید و به راحتی بتوانید تمام اقلام و تجهیزات مورد نیاز خود را برای شروع یک زندگی جدید در آمریکا ارسال کنید، در این کشور بهترین کار این است که با یک شرکت معتبر و متخصص در زمینه حمل و نقل بین المللی مانند شرکت باربری جهان کالا همکاری کردن
این شرکت نه تنها با تمام جزئیات مربوط به مدارک و شرایط ارسال بار به آمریکا آشنایی کامل دارد، بلکه به شما این امکان را می دهد که محموله خود را از لحظه تحویل تا لحظه دریافت کالا و بسته در داخل کشور پیگیری کنید. مقصد , ردیابی همچنین این شرکت با توجه به نوع کالا و فوریت ارسال بار به آمریکا بهترین بسته بندی و بهترین روش حمل بار به آمریکا را به شما ارائه می دهد و می توانید با خیال راحت بهترین و مناسب ترین روش را برای ارسال انتخاب کنید. به ایالات متحده آمریکا.
جهت ارتباط مستقیم با کارشناسان شرکت جهان کالا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
– 1216655711130
– 1216655711131
– 12144666691
– 121446666924
– 121510055248
– 191257554905


 

مزایای همکاری با شرکت باربری و باربری جهان کالا برای حمل بار به آمریکا و کانادا– از تاخیر جلوگیری کنید
– مدیریت ریسک
– رعایت مقررات گمرکی
– نکاتی برای به حداقل رساندن وظایف و هزینه ها
– آماده سازی حمل و نقل
– تکمیل و تحویل مدارک مربوطه
– ارسال مدارک مناسب به صورت الکترونیکی
– عبور سریعتر از مرز
– کاهش هزینه کلیخلاصه
حمل و نقل مکرر به کانادا و آمریکا
یا حمل هوایی به کانادا و آمریکا یکی از راه های امن و سریع برای ارسال وسایل شخصی، وسایل منزل، کتاب، غذا و … است. خود یا دیگران را به ایالات متحده و کانادا بفرستید. نکته مهم در این زمینه انتخاب یک شرکت حمل و نقل مطمئن برای بار به کانادا می باشد. شرکت باربری جهان کالا با سابقه و تجربه بسیار خوب در این زمینه می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند و با فراهم آوردن شرایط عالی بار شما را به کانادا و آمریکا ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید