قطعی برق 7 اداره دولتی در تهران


قطعی برق 7 اداره دولتی در تهران

به گزارش دموکراسی آنلاین به نقل از پایگاه تحلیلی بازار، پس از تصویب هیات محترم وزیران مبنی بر لزوم رعایت الگوی مصرف برق توسط نهادها و سازمان های اجرایی و دولتی پایتخت و محدودیت مصرف برق به میزان زیاد – مشترکین مصرف کننده نهایی؛ با کنترل بار مبتنی بر پایش و پایش کنتورهای هوشمند، برق سازمان ها از جمله تامین اجتماعی، راهداری و حمل و نقل جاده ای شیلات جنوب، نقشه برداری کشور، منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و همچنین ساختمان های اداری دانشگاه شهید بهشتی و تربیت مدرس تعطیل شد.
همچنین با توجه به تداوم دمای بالای شهر تهران، شرکت توزیع نیروی برق استان تهران اعلام کرد: از کلیه مشترکان پایتخت به ویژه موسسات آموزش عالی انتظار می‌رود به شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به عنوان مراکز اصلی ایجاد فرهنگ انطباق با مدل مصرف برق تا حد امکان و پایداری مستمر شبکه برای کمک.
بدیهی است که رسالت این شرکت ارائه بهترین خدمات ممکن به مشترکان پایتخت در برقراری برق رسانی پایدار می باشد و این امر جز با افزایش سطح دانش و آگاهی در شکل گیری بهینه مردم میسر نخواهد شد. نظر با هدف نهادینه سازی الگوی صحیح مصرف برق توسط نهادهای بالاتر.
لذا به اطلاع مشترکان برق شهر تهران می رساند، با توجه به ادامه گرمای هوا و افزایش نسبی مصرف برق، حفظ وضعیت پایدار فعلی شبکه برق پایتخت نیازمند همکاری همه جانبه کلیه مشترکین می باشد. بنابراین انتظار می‌رود با کاهش مصرف برق دستگاه‌های اجرایی و اداری به دلیل کاهش ساعات کاری و همچنین تعطیلی تابستانی دانشگاه‌ها و موسسات عالی پایتخت، شاهد کاهش بار و کاهش بار باشیم. تداوم و تداوم پایداری شبکه سطح سرمایه.
همانطور که گفته شد فرهنگ مصرف صحیح انرژی در سطح جامعه از مراکز علمی و آموزشی شروع می شود و به تمامی سطوح مصرف کنندگان سرایت می کند، بنابراین انتظار از دانشگاه ها و سایر موسسات عالی برای الگوی مصرف صحیح برق بسیار مهم و اولویت دار است.

دیدگاهتان را بنویسید