قتل وحشتناک باینک زیر چرخ ماشین!


قتل وحشتناک باینک زیر چرخ ماشین!

به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، خرداد ماه سال ۱۳۹۸ بود که در ایام کرونا مراسم عروسی در یکی از تالارهای منطقه خین عرب مشهد برگزار شد. در حالی که میهمانان که اکثرا خارجی بودند در حال خوش گذرانی بودند ناگهان مردی به سمت خودروی پراید سفید رنگی که در آن طرف خیابان در حال تردد بود برخورد کرد. راننده جوان پراید نیز با مشاهده حمله برادر ناتنی خود با چهره ای عصبانی به پدال گاز برخورد کرد اما «فیض محمد» که راننده پراید نیز بود با پریدن از جلوی خودرو و ناگهان به زمین افتاد. برخورد با ماشین روی زمین می افتد.
«علی ح» (راننده 30 ساله) نیز بدون توجه به این حادثه به افزایش سرعت خودرو ادامه داد به طوری که جسد خون آلود «فیض محمد» به زیر چرخ ها و سپر خودرو کشیده شد. ، تا اینکه پس از طی مسافتی جسد مجروح سال 28 ساله به دست انداز کف خیابان برخورد کرد و خودرو متوقف شد. در همان زمان راننده پراید از پشت فرمان به بیرون پرید و با کمک مهمانان و شاهدان این صحنه هولناک جسد غرق در خون برادر ناتنی راننده را از زیر چرخ های خودرو بیرون کشیدند. خودرو تا جایی که امکان حرکت برای پراید وجود نداشت و مجبور شدند خودرو را از خودرو خارج کنند و کف خیابان را بالا بردند تا بدنه مذکور را از زیر چرخ ها خارج کنند.
در این شرایط و برای جلوگیری از جنایتی دیگر، تعدادی از مهمانان علی ایکس (راننده پراید) را که باینک جوان مجروح نیز بود، علاوه بر برادر ناتنی اش به داخل سالن بردند و سپس با نیروهای امدادی تماس گرفتند. دقایقی بعد با انتقال جسد مجروح فیض محمد به مرکز درمانی، این مهمانی رنگ غم انگیزی به خود گرفت اما با گذشت حدود 10 روز از این حادثه، مرد 28 ساله بر اثر عوارض ناشی از این صحنه جنایت جان خود را از دست داد. و متهم نیز به افغانستان گریخت.

در پی مرگ باجناق و برادر ناتنی متهم فراری، پرونده ای در شعبه 211 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد (جنایت ویژه) تشکیل و تحقیقات پلیسی با صدور دستورات محرمانه قاضی «محمود عارفی راد» ادامه یافت. مخفیگاه راننده پراید را شناسایی کنید. اگرچه با هماهنگی مراجع قضایی چند نفر دستگیر شدند اما با پیگیری های انجام شده مشخص شد متهم فراری در یکی از شهرهای افغانستان مخفی شده است. در حالی که تحقیقات کارشناسی طبق قانون برای دستگیری وی ادامه دارد، گروه ویژه ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی) در حال انجام تحقیقات اطلاعاتی برای معرفی وی از طریق پلیس آگاهی به مشهد هستند. شیوه..
پس از گذشت حدود یک سال از این ماجرا، سرانجام نقشه های حیله گرانه کارآگاهان وارد مرحله جدیدی شد و با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند متهم را به ایران بیاورند اما او همچنان برای دوری از چشمان تیزبین پلیس راهی تهران شد. . در این بین کارآگاهان وانمود کردند که اوضاع عادی است و به همین دلیل نزدیکان وی وانمود کردند که پرونده در بن بست است و هیچکس پیگیر این جنایت نیست! طولی نکشید که متهم وارد مشهد شد، اما قبل از اینکه کارآگاهان عملیات دستگیری او را آغاز کنند، از قتل باجنکز پشیمان شد و با حرکت به سمت پلیس، حلقه های قانون به هم بسته شد. دست های او

«علی ح» که بسیار پشیمان به نظر می رسید در حضور قاضی «اعرافی راد» لب به اعتراف گشود و به قتل برادر ناتنی خود (باجناق) اعتراف کرد. وی که به محل جنایت هدایت شده بود مقابل دوربین دستگاه قضا قرار گرفت و پس از توضیح اتهامات از سوی مقام قضایی گفت: پدرم دو زن داشت و فیض محمد برادر ناتنی من بود اما با دو خواهر ازدواج کردیم و به همین دلیل با هم دعوا کردیم. با هم جمع شدیم اما خیلی وقت پیش اختلافات شدید خانوادگی بین ما شروع شد تا جایی که فکر می کردیم اموال پدرمان را دزدیده است و به همین دلیل تا آن روز مدام با هم دعوا و دعوا می کردیم. حادثه ( 26.3.99) مراسم عقد یک. توسط اقوام ما در منطقه خین عرب مشهد برگزار شد و من را برای جشن عروسی در تالار دعوت کردند، اما من چون می دانستم احتمال درگیری وجود دارد قصد رفتن به عروسی را نداشتم. با اصرار اطرافیانم به عروسی بروم.
آن روز آب معدنی، شیرینی و سایر لوازم را به سالن بانوان بردم تا در آنجا توزیع کنم، اما وقتی از سالن بیرون آمدم و سوار پراید شدم، ناگهان فیض محمد (برادر ناتنی و حامی ام) را دیدم. کنار خیابون داشتم نگاه میکردم هنوز دایره کاملی با ماشین درست نکرده بودم که ناگهان به سمتم حمله کرد و در همان لحظه چاقویی در دستش دیدم که خیلی ترسیدم. به همین دلیل گاز را زدم تا از صحنه فرار کنم اما او خود را روی کاپوت پرت کرد و زیر فرمان پراید افتاد اما من به دلیل ترس و استرس به زدن گاز ادامه دادم.
متهم این پرونده جنایی ادامه داد: پس از طی مسافتی خودرو متوقف شد و از چرخ پیاده شدم و دیدم خودروم زیر سپر افتاده است. ما با چند نفر دیگر ماشین را از روی زمین بلند کردیم تا جسد فیض محمد را بیرون بیاوریم. پس از آن چند مهمان مرا به سالن بردند و وقتی متوجه شدم جان خود را از دست داده به افغانستان فرار کردم و…
تحقیقات تکمیلی درباره اتهامات متهم با صدور قرارهای ویژه از سوی قاضی شعبه ۲۱۱ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و توسط سروان منفرد (افسر پرونده) آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید