فاصله فروش ماهانه «فلوله» از بالا


فاصله بین مبالغ فروش

اخبار بورسا:

شرکت لوله و ماشین سازی ایران در گزارش فعالیت شهریور ماه 1401 مجموع درآمد عملیاتی خود از فروش محصولات را معادل 132 میلیارد تومان، «فلوله» کل درآمدی را که از ابتدای سال مالی کسب کرده است، ثبت کرد. سال تا پایان شهریور ماه به 698 رسید. این رقم یک میلیارد تومان بود.

فاصله بین مبالغ فروش

درآمد ماهانه «فلوله» در ششمین ماه سال جاری مربوط به فروش محصولات در بازارهای داخلی و خارجی بوده و محصولاتی که این شرکت در این ماه به فروش رسانده شامل «لوله نشکن، دیگ بخار، محصولات چدنی» است. “..

درآمد ماهانه از تولید لوله و ماشین آلات در ایران

درآمد عملیاتی «فلوله» که در شهریور 1401 از محل فروش محصولات به ثبت رسید، نسبت به ماه قبل 7 درصد (معادل 10 میلیارد تومان) کاهش یافت که درآمد این شرکت 17 درصد بیشتر از میانگین ماهانه است. در 5 ماه گذشته

فاصله بین مبالغ فروش

صنعت لوله و ماشین آلات ایران در 6 ماه گذشته 670 میلیارد تومان سرمایه به ثبت رساند که مجموع درآمد این شرکت پتروشیمی نسبت به مدت مشابه سال قبل 248 درصد افزایش یافت.

بیشترین درآمدی که «فلوله» از فروش محصولات در شهریورماه دریافت کرده مربوط به محصول «لوله های نشکن» بوده که حدود 105 میلیارد تومان درآمد برای این شرکت به ارمغان آورده است که هر تن لوله نشکن در شهریور ماه برابر با 33 است. میلیون تومان مبادله هر تن معامله شد.

درصد فروش محصول لوله شکستنی شهریورماه نسبت به ماه قبل نزدیک به 3 درصد افزایش یافت، این محصول همچنین با 11 میلیارد تومان سودآورترین محصول در بازار صادراتی است، درصد فروش این محصول در بازار خارجی 29 درصد است. میلیون تومان ثبت شد

میزان فروش ماهیانه لوله و ماشین آلات در ایران

صنعت لوله و ماشین آلات ایران در شهریورماه 4 میلیون و 17 هزار تن از محصولات خود را به فروش رساند که با کاهش 339 تنی فروش نسبت به مردادماه 8 درصد نسبت به مردادماه همراه بود.

فاصله بین مبالغ فروش

صنعت لوله و ماشین آلات ایران در پایان نیمه نخست امسال 22 هزار و 432 تن حجم فروش را به ثبت رساند. پرفروش‌ترین محصول این ماه مربوط به «لوله‌های نشکن» با ۳۸۴۲ تن است که ۹۶ درصد از حجم فروش ماهانه متعلق به این محصول است.

پایان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید