عکس های دو نفره «کتایون ریاحی» و پسرش پوریا رحیمیان


کتایون ریاحی بازیگر قدیمی و دوست داشتنی سینمای ایران است که در فیلم ها و سریال های خوب زیادی بازی کرده است. او اخیرا به دلیل جنجال های جنبش من تو و افشاگری که درباره سعید پورصمیمی انجام داده در حاشیه بوده است. در ادامه در ایران فور فان می خواهیم عکس های جدیدی از کتایون ریاحی و پسرش پوریا که به مناسبت روز بوسه منتشر شده است را قرار دهیم.

عکس های کتایون ریاحی و پسرش پوریا

کتایون ریاحی با انتشار عکس زیر نوشت:

هر روز، روز بوسه، عشق، نوازش، تفکر و خرد، کمک و خیرخواهی و بازیگوشی کودکانه است.

کتایون ریاحی و پسرش پوریاعکس های کتایون ریاحی و پسرش پوریا

ناگفته های کتایون ریاحی از بازی در سریال یوسف پیامبر

کتایون ریاحی که سال هاست به خاطر میل شخصی اش از فضای تصویر دور بوده، می گوید از شخصیت «زلیخا» خیلی چیزها یاد گرفته است. ریاحی خوشحال است، زلیهای که در دهه 80 بازی می کرد، اکنون برای بسیاری از مردم جهان شناخته شده است.

من با زلیخا تجربه زیادی کسب کرده ام. من از او خیلی چیزها یاد گرفتم و در طول چهار سالی که سریال ساخته شد، در محیط امنی که بودم، اوقات خاصی را سپری کردم. درباره شخصیت زلیخا تحقیق کردم و خدا ببخشد به آقای فرج الله سلحشور هم پیشنهاد دادم اما چون سال ها برای نگارش فیلمنامه تحقیق می کرد ترجیح داد کار تغییر چندانی نداشته باشد.

کتایون ریاحی

وی در پاسخ به سوالی درباره فعالیت مردمی خود در زمینه کمک به کودکان ناشنوا گفت: حق با شماست. مهمترین و آخرین کارم «یوسف پیامبر(ع)» بود و فعالیت هنری نداشتم اما در حوزه اجتماعی به بنیادی کمک می کنم که ویژه کودکان ناشنوای مادرزادی برای کاشت حلزون است.

کتایون ریاحی گفت: یکی از نکاتی که از زلیخا آموختم ایمان، امید و توقع و آماده بودن برای هر لحظه است. من آنقدر فراز و نشیب زلیخا را در زندگی خودم و در نقش تجربه کرده ام که می دانم هر لحظه باید انتظار همه چیز را داشته باشی. امیدوارم مردم این امید و انتظار را در زندگی شخصی خود داشته باشند.

اینستاگرام و اخبار آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید