عکس های داغ مبینا نصیری و همسرش در متل برو مازندران


مبینا نصیری مجری مشهور رادیویی ایرانی است که با مهدی توتونچی ازدواج کرده است. او عکس های زیادی در اینستاگرام منتشر کرده است. امروز در ایران فورفان می خواهیم عکس های جذاب مبینا نصیری و همسرش مهدی توتونچی را قرار دهیم.

عکس های جذاب مبینا نصیری در مازندران

مبینا نصیری با انتشار عکس زیر نوشت:

سلام جمعه تون عالیه…
اینم چند تا عکس از دیروز…
خدا را صد هزار مرتبه شکر برای این حجم از زیبایی و طراوت؛ برای این طبیعت بی نظیری که هر گوشه ای را با رنگ و چهره ای دیگر جذاب می کند… برای دوستان خوب و یک رنگ… خدایا شکرت برای همه چیز. با این حال؛ از ته دل؛ با کمربند این تن و با کمال تواضع سپاسگزارم…

ممنون بابت این تابستان گرم که بهانه ای است برای رفتن به دل طبیعت با دوستانتان و لذت بردن از همراهی تابستانی و هوای خنک تابستانی …. راستی هر جای ایران زیباست به گونه ای که هر لحظه جدید و تازه برای تو… گله پشت گله عشق…

اما تابستون بیا تو طبیعت آشغال نریز… ممنون…. مازندران، بعد از کندلوس، روستای لرگان

عکس های جذاب مبینا نصیریعکس های داغ مبینا نصیری مجری برنامه

جاذبه های متل Go کجا هستند؟

متل گو دارای نقاط دیدنی و جاذبه های گردشگری بسیاری است و به همین دلیل توجه بسیاری از مسافران را به خود جلب می کند. در ادامه شما را با جاذبه های متل قو آشنا می کنیم که در سفر به این شهر زیبا حتما از آنها دیدن کنید.

1- برج های دوقلو

یکی از جاذبه های متل قو برج های دوقلوی آن است که شهرت بسیار خاصی دارند. این دو برج هر کدام 25 طبقه دارند و ظاهر شیک آنها در کنار نمای زیبای آینه ای، جلوه خاصی به متل قو به ویژه در شب می بخشد.

عکس های جذاب مبینا نصیریبه عنوان قوی

۲- غار دانیال

آیا می دانید غار دانیال، متل قو کجاست؟ دومین غار بزرگ آبی ایران را می توان غار دانیال نامید که در روستایی به همین نام قرار دارد. این غار تا متل قو حدود 5 کیلومتر فاصله دارد که تا غار دانیال باید یک کیلومتر پیاده روی کنید.

به بهانه عکس های جذاب مبینا نصیری در گو متل بیشتر درباره این مکان صحبت خواهیم کرد.

3- روستای اسبچین

روستای اسبچین از توابع سلمانشهر است و طبیعتی بسیار منحصر به فرد و دلفریب دارد. در این روستا رودخانه ای به همین نام وجود دارد و در اطراف آن ویلاها یا آپارتمان هایی برای اجاره وجود دارد تا بتوانید چند روزی از این طبیعت زیبا و بکر لذت ببرید. قایق سواری یکی از فعالیت هایی است که با پر شدن رودخانه انجام می شود. اگر می خواهید اوقات خود را در مکانی آرام و سرسبز بگذرانید، بازدید از این روستای زیبا را از دست ندهید.

جاذبه های متل قوجاذبه های متل قو

4- ساحل متالگو

ساحل متل گو یکی از زیباترین و بهترین سواحل شمال است که می توان آن را ساحل متل گو نامید، اما آیا می دانید ساحل متل گو کجاست؟ فاصله بسیار کم ساحل شنی متل قو تا دامنه کوه، طبیعت این شهر را بیش از پیش جذاب کرده و به آن شهرت خاصی بخشیده است. تماشای دریای زیبا در متل قو بسیار آرامش بخش است و قدم زدن در امتداد ساحل شنی آن با صدای خرچنگ صدف ها زیر پای شما قطعا حس وصف ناپذیری را به شما القا می کند.

اینستاگرام و جوباما

دیدگاهتان را بنویسید