عکس جدید زهرا داودنژاد و دخترش که خیلی بزرگ شده


زهرا داودنژاد بازیگر جوان سینمای ایران در خانواده ای هنرمند متولد شده است. پدر، برادر، عمو و مادربزرگش در این زمینه فعالیت می کنند. در ادامه تصویر زهرا داودنژاد و دخترش در ایران فور فان را قرار خواهیم داد

عکس زهرا داودنژاد و دخترش

عکس زهرا داودنژاد در کنار دخترش

زهرا داود نژاد و دخترشعکس زهرا داودنژاد و دخترش

با بازیگران خانوادگی سینمای ایران آشنا شوید

در این مطلب به بازی های موفق و ناموفق بازیگرانی که از طریق پدر و مادرشان وارد دنیای سینما به خصوص بازیگری شده اند پرداخته ایم.

پولاد کیمایی

پولاد کیمیایی فرزند یکی از تاثیرگذارترین کارگردانان سینمای ایران است که می توان گفت تجربه بازی در فیلم های پدرش را دارد و البته در آثار مختلفی از کارگردانان مختلف دیده شده است. نکته جالب در مورد حرفه او این است که او در ساخت فیلم نیز فعالیت دارد و از سبک مشخص کارگردان قیصر پیروی می کند.

زهرا داود نژاد و دخترشپولاد کیمایی

ایرج نوذری

نوذری فرزند منوچر نوذری است که بسیاری او را یکی از تاثیرگذارترین افراد در صدا و سیمای ایران می دانند. ایرج نوذری نیز مانند پدرش نه تنها بازیگر است، بلکه در عرصه برنامه های تلویزیونی نیز فعالیت می کند.

مارال و مونا فرجاد

مارال و مونا فرجاد فرزندان جلیل فرجاد هستند که در تئاتر، سینما و تلویزیون حضوری فعال دارند و جالب اینکه این دو خواهر هنرمند نسبت به خیلی های دیگر در رسیدن به اهدافشان رابطه روشن کمتری داشته اند و عمدتاً جزو بازیگرانی هستند که به ویژه در عرصه تئاتر در سال های اخیر خوش درخشیدند جلیل فرجاد اخیراً بیش از گذشته در عرصه تئاتر فعال بوده است.

خواهران فرجادخواهران فرجاد

گفت سهیلی

سعید سهیلی را به‌عنوان کارگردانی چند ژانر می‌شناسیم که فرزندانش با کارهای پدرشان شناخته می‌شوند اما با دیگران هم کار کرده‌اند. سعید و سینا با فیلم های اخیرشان نشان داده اند که می توانند در عرصه بازیگری حرفی برای گفتن داشته باشند و نکته جالب در کارنامه سینا این است که با خانواده ای متفاوت از پدر و برادرش در سینما ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید