عکس جدید حنا فردین نوه زنده یاد محمدعلی فردین


حنا فردین نوه مرحوم محمدعلی فردین است که تصاویر زیادی از خود در اینستاگرام منتشر می کند. خیلی شبیه پدربزرگشان هستند. امروز در ایران فورفان می خواهیم عکس جدیدی از حنا فردین را که به تازگی منتشر کرده است، قرار دهیم.

عکس جدید حنا فردین در کنار اسب

حنا فردین عکس جدیدی از خودش منتشر کرد

عکس جدید حنا فردینعکس جدید حنا فردین در کنار اسب
عکس جدید حنا فردینعکس جدید حنا فردین بازیگر

گفتگو با خانواده محمدعلی فردین

سیاوش فردین: پدرم در سال‌هایی که از سینما دور بود، پیشنهادهای کاری مختلفی دریافت کرد. البته او به عوامل فیلم گفت که ابتدا به دنبال پروانه ساخت هستند و بعد درباره ساخت فیلم صحبت می کنیم. مرحوم ایرج قدری، آقای کیمیایی، آقای افهمی از جمله کارگردانانی بودند که به پدر ایشان پیشنهاد کار دادند. بعد از فوت پدرش دوستانش ما را تنها نگذاشتند. این ارتباط پس از مرگ تقویت شد.

خانواده مرحوم فردینخانواده مرحوم فردین

او هرگز نمی خواست مهاجرت کند. . .

سیاوش فردین: وقتی انقلاب اسلامی شد، پدر و مادرم همراه من و خواهرم در آمریکا بودند. البته آنها هرگز نخواستند خارج از ایران زندگی کنند. حتی برای فیلم هایی که در خارج از کشور ساخته می شد، پدرم به محض تمام شدن پروژه به کشور برمی گشت. یادم می آید او با ایتالیا قرارداد 3 ساله داشت که تجربه خوبی برای او نبود و به سرعت به کشور بازگشت. او گاهی برای آموزش به کشورهای مختلف می رفت تا با سینمای جهان آشنا شود، اما هرگز تمایلی به مهاجرت نداشت.

نوه مرحوم فردیننوه مرحوم فردین

دخترانم هم نمی توانستند خارج از ایران زندگی کنند

سیاوش فردین: دوست داریم بچه ها برای تحصیلات عالی به خارج از کشور بروند. هانا و للی را برای ثبت نام به ایتالیا بردیم، اما وقتی من و همسرم خواستیم به ایران برگردیم، دخترها شروع به گریه کردند و گفتند با شما برمی گردیم!

نارملا آینودین: شاید به این دلیل که ما پنج نفر خیلی به هم وابسته هستیم. با اصرار من بچه ها خارج از کشور درس بخوانند چون می خواستم به عنوان نوه آقای فردین با مشت وارد سینما شوند. هنوز مردم از این بچه ها انتظار زیادی دارند.

آبروی فردین نباید خدشه دار شود

حنا: هیچ وقت دوست نداشتیم با کارگردان های بزرگ کار کنیم. هدف اصلی ما از پذیرش پیشنهاد بازی داشتن یک داستان قوی است.

اینستاگرام و بهترین ها

دیدگاهتان را بنویسید