عوامل موثر بر قیمت درب چوبی اتاق خواب


به گزارش تبلیغاتی ساختمان: درب اتاق خواب تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی خانه دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد برای زیبایی دکوراسیون داخلی خانه خود به دنبال درب های با کیفیت هستند. اما ارزان هستند. بطور کلی، قیمت درب چوبی با معیارهای مختلفی تعیین می شود و شما نمی توانید درب چوبی را صرفاً به دلیل قیمت مناسب خریداری کنید.

خرید درب اتاق خوابباید بر اساس کیفیت بالا ساخته شود تا درب آن در برابر آب و رطوبت مقاوم باشد و سال ها به خوبی کار کند. در ادامه این مقاله سپیدار چوب بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد قیمت درب اتاق و بیایید در مورد عوامل موثر بر آن صحبت کنیم.

50عوامل موثر بر قیمت درب های چوبی

با توجه به افزایش هزینه خرید مصالح ساخت درب چوبی، قیمت درب چوبی نیز نسبت به سال های گذشته اندکی افزایش یافته است. علاوه بر قیمت متریال، نوع رنگ، نوع ام دی اف، نوع درب و… روی قیمت نهایی خرید درب اتاق روی خواب تاثیر می گذارند. در ادامه به عوامل موثر بر قیمت نهایی درب چوبی اشاره می کنیم.

  1. نوع ام دی اف; مواد ایرانی یا خارجی؟

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید درب اتاق خواب باید به آن توجه کرد، نوع ام دی اف استفاده شده برای درب اتاق خواب است. در حال حاضر ام دی اف ایرانی با کیفیت بسیار خوبی به فروش می رسد و قیمت مناسب تری دارد.

اما قیمت ام دی اف خارجی بسیار بیشتر از ام دی اف ایرانی است. برخی از برندهای خارجی نیز ام دی اف با کیفیت بسیار خوبی دارند و دلیل آن هم همین است قیمت درب چوبی که با ام دی اف خارجی ساخته می شوند بالاتر می روند.

  1. نوع درخت؛ طبیعی یا مصنوعی؟

برخی از درها با بلوط طبیعی، گردو و … ساخته می شوند. بدیهی است که قیمت این نوع درب چوبی چندین برابر قیمت درب اتاق خواب از چوب غیر طبیعی است. بسته به نظر و سلیقه افراد می توانید هر کدام از این درهای چوبی را برای منزل انتخاب کنید.

  1. نوع رنگ مورد استفاده در درب؛ پلی استر یا پلی اورتان

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت درب اتاق خواب، نوع رنگ استفاده شده است. در حال حاضر پرکاربردترین رنگ ها برای درب اتاق خواب پلی استر و پلی اورتان (همان پلی اورتان) می باشد.

هر دو رنگ کیفیت بالایی دارند و کیفیت درب را تضمین می کنند. اما قیمت آنها متفاوت است. بنابراین در صورت مشاهده درب با ظاهری مشابه که قیمت بالاتری دارد، بهتر است به نوع رنگ استفاده شده در درب دقت کنید.

هم پلی استر و هم پلی اورتان می توانند نقش موثری در افزایش زیبایی و دوام درب ها داشته باشند. درب های پلی اورتان در برابر نور، رطوبت، آب و … مقاوم هستند. و سطح رنگ شده بهتری داشته باشند.

  1. میزان کار انجام شده روی درب چوبی و ابعاد درب

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت درب چوبی میزان کار انجام شده روی چوب درب است. به عنوان مثال، اگر درب چوبی با طرح های کنده کاری شده خریداری شود، هزینه بیشتری دارد.

علاوه بر میزان کار انجام شده بر روی درب چوبی اتاق، اندازه درب چوبی نیز در قیمت نهایی آن تاثیرگذار است. بدیهی است که هر چه اندازه درب چوبی بزرگتر باشد قیمت نهایی آن نیز بیشتر می شود.

51

درب اتاق خواب چوبی با کیفیت; کیفیت را فدای قیمت نکنید!

درب چوبی اتاق خواب باید در برابر ضربه، رطوبت، گرما، سرما و … مقاومت خوبی داشته باشد. بسیاری از درهای چوبی قدیمی در برابر این عوامل مقاومتی نداشتند و همین امر باعث شد که خیلی سریع خراب شوند و دیگر زیبایی گذشته را نداشته باشند.

اما با افزایش کیفیت متریال و رنگ، هم اکنون امکان خرید درب چوبی اتاق خواب با کیفیت بالا وجود دارد. توصیه می کنیم قبل از خرید هر نوع درب چوبی تحقیق کنید قیمت درب چوبی اتاق خواب را نادیده بگیرید.

هیچ ارزانی بدون خرد و گرانی بی فایده نیست! بسیاری از درب های چوبی ارزان قیمت ام دی اف مرغوب نیستند و این را وقتی می بینید که دری که خریداری کرده اید آسیب دیده و غیر قابل استفاده است!

چوب ساپید; ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه خرید درب اتاق خواب

سپیدار چوب به عنوان فروشگاهی که بهترین درب های چوبی اتاق خواب را ارائه می دهد توانسته است بهترین کیفیت ها را با بهترین قیمت درب چوبی به خریداران خود ارائه دهد. در سپیدار چوب انواع درب های پلی اورتان، وکیوم و چوبی به فروش می رسد و افراد بسته به نیاز و بودجه خود می توانند هر کدام از این درب ها را خریداری کنند.

52آخرین کلمه

در مورد کوهنوردی درب چوبی لوکس بسیار مهم است که افراد اطلاعات کافی در مورد عوامل موثر بر قیمت درب چوبی اتاق خواب به دست آورند. نوع متریال، نوع ام دی اف، نوع رنگ، نوع پوشش و … در قیمت نهایی درب چوبی تاثیرگذار است.

بدیهی است که هر چه کیفیت و زیبایی درب چوبی بالاتر باشد قیمت نهایی آن نیز بالاتر خواهد بود. بنابراین در این مقاله سعی شده است در مورد عوامل موثر بر قیمت خرید درب اتاق خواب صحبت کنیم.

توجه: این آگهی یک آگهی رپورتاژ است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید