عاشورا مجاز به تردد کاروانی و انفرادی هستند


عاشورا مجاز به تردد کاروانی و انفرادی هستند

به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ حکیم عبداللهی عصر امروز چهارشنبه در گفت و گو با رسانه ها اظهار داشت: زائران عتبات عالیات می توانند به صورت کاروانی و انفرادی از مرز شلمچه تردد کنند.
وی با تاکید بر اینکه زائران اربعین حسینی از هم اکنون مقدمات سفر خود را آغاز کنند، افزود: با توجه به نزدیک شدن به عزاداری سرور و سالار سالار شهیدان و مراسم بزرگ راهپیمایی اربعین حسینی، زائرانی که قصد شرکت در مراسم اربعین حسینی را دارند، حضور خواهند داشت. اجازه خروج از کشور را داشته باشند حداقل 6 ماه از اعتبار گذرنامه باقی مانده است.
وی گفت: ثبت نام در سامانه سماح و رعایت سایر شرایط ثبت نام درج شده در سایت Samah.haj.ir از دیگر شرایط شرکت در راهپیمایی اربعین امسال است که به کمیته اعزام اربعین (سازمان حج و زیارت) اطلاع داده شده است.
سرهنگ عبداللهی تاکید کرد: از دیگر الزامات شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی تزریق 2 دوز واکسن است و افرادی که 6 ماه از آخرین واکسیناسیون خود می گذرد باید دوز تقویت کننده را به خود تزریق کنند.
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: با پیش بینی های انجام شده امیدواریم کنگره بزرگ اربعین حسین امسال خدمات بهتر و بهتری را برای رفاه حال نمازگزاران اباعبدالله الحسین(ع) ارائه کند. . .

دیدگاهتان را بنویسید