عادات غذایی افراد مشهور و افراد مشهور تعجب آور است


هرکسی سلیقه خود را در غذا دارد، اما به نظر می رسد برخی افراد عادت های غذایی خود را به سطح دیگری رسانده اند! در مقاله زیر با لیستی از عادات غذایی افراد مشهور آشنا می شوید که احتمالا برای شما جالب خواهد بود.

عادات غذایی افراد مشهور

ملکه الیزابت دوم

شاید بسیاری از خوردن میان وعده در شب احساس گناه کنند، اما به گفته ایران فور فان، سرآشپز سابق کاخ، ملکه الیزابت همیشه یک جعبه شکلات در اتاق خواب خود نگه می دارد و از آن به عنوان میان وعده نیمه شب استفاده می کند.

عادات غذایی افراد مشهورملکه الیزابت دوم

تیلور سویفت

تیلور سویفت یک رژیم غذایی متعادل سرشار از پروتئین و فیبر دارد، اما نوشیدنی معمول او کمی عجیب است. همه ما در مورد نوشیدنی هایی با طعم لیمو شنیده ایم، اما طعم مورد علاقه تیلور برای نوشیدنی، اسطوخودوس است.

تیلور سویفت خوانندهتیلور سویفت

جیک اوون

نمک زدن به غذا غیرعادی نیست، اما این خواننده و نوازنده گیتار از طعم شور نوشیدنی خود لذت می برد و بادام زمینی را در نوشیدنی خود می ریزد.

جیک اوون خوانندهجیک اوون

دیل ارنهارت جونیور

وقتی شرکت کننده مسابقه دیل ارنهارت عکسی از ساندویچ غیر معمول خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت، بسیاری از کاربران شگفت زده شدند زیرا ساندویچ او ترکیبی از موز و مایونز روی نان تست سفید بود. اما دیل به سلیقه اش قسم می خورد!

دیل ارنهارت جونیورراننده ماشین مسابقه دیل ارنهارت جونیور

عادات غذایی نامتعارف افراد مشهور و افراد مشهور

کلی رولند

ترکیب طعم ها یک هنر، علم و سلیقه شخصی است! رولاند دوست دارد هنگام تماشای فیلم، نوک کاکائو را با پاپ کورن مخلوط کند.

کلی رولندکلی رولند

سبک غذا خوردن غیرمعمول افراد مشهور

جسیکا سیمپسون

جسیکا در دوران بارداری خود به خوردن خربزه علاقه داشت، اما البته با یک پیچ و خم! به گزارش ایران فور فان، او تمام سطح خربزه را نمک پاشید. او این ترکیب را آنقدر دوست داشت که یکباره تمام خربزه را خورد.

جسیکا سیمپسون و بارداری اشجسیکا سیمپسون

پادما لاکشمی

پادما نویسنده و مجری تلویزیونی عاشق ساندویچی است که با نان تست خمیر مایه، کره بادام زمینی و دانه انار درست می شود و آن را نان تست پوم می نامد.

عادات غذایی متفاوت افراد مشهورپادما لاکشمی

عادات غذایی شگفت انگیز سلبریتی ها

یولاندا حدید

یولاندا، مدل سابق و مادر جی جی و بلا حدید، تنقلات انتخابی خود را برای هضم آسان نگه می دارد. شیر بز ولرم را با هل و عسل مخلوط می کند و به عنوان شام می نوشد.

مادر جی جی حدیدیولاندا حدید

اسکات فولی

برخی از افراد دوست دارند تخم مرغ های خود را با سس تند بپوشانند. برخی دیگر ممکن است سس کچاپ را ترجیح دهند و برخی حتی ممکن است تخم مرغ خام را ترجیح دهند. اما این بازیگر دوست دارد تخم مرغ هایش را با کره بادام زمینی بخورد. او عکسی از ترکیب غذایی مورد علاقه اش را در اینستاگرام منتشر کرد و از دنبال کنندگانش خواست آن را امتحان کنند.

املت به سبک اسکات فولیاسکات فولی

گوئینت پالترو

گوئینت پالترو یکی از آن بازیگرانی است که به عادات عجیب و غریب خود معروف هستند، بنابراین جای تعجب نیست که نام او نیز در این لیست باشد. او روز خود را با ریختن روغن نارگیل در دهانش شروع می کند تا باکتری های بد دهانش را از بین ببرد. نوشیدنی مورد علاقه او سس سالاد است تا نوشیدنی! به گزارش ایران فور فان، او شیر بادام خود را با افزودن روغن کنجد، تکه ای زنجبیل و شکر نارگیل به آن درست می کند.

نوشیدنی گوئینت پالتروگوئینت پالترو

عادات غذایی متفاوت افراد مشهور

مرلین مونرو

صبحانه مورد علاقه مرلین دو تخم مرغ خام مخلوط با شیر گرم بود. وقتی از او درباره این صبحانه پرسیدند، او گفت که مردم فکر می کنند او عادات غذایی عجیبی دارد، اما او این جمله را نمی پذیرد: «فکر می کنم هر دکتری چنین صبحانه سالمی را برای یک دختر شاغل که همیشه عجله دارد تجویز کند. “

ستاره فقید مرلین مونرومرلین مونرو

سلنا گومز

سلنا گومز نیز از دیگر چهره هایی است که ترکیب غذایی مشکوک دارد. او دوست دارد پاپ کورن را با سس تاباسکو و کمی نمک و مقداری آب ترشی بخورد.

عادات غذایی عجیب افراد مشهورسلنا گومز

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی ایران فور فان

بخش اختصاصی ایران فورفن

منبع: brightside

دیدگاهتان را بنویسید