طراحی بسته های رومینگ اینترنت همراه ویژه این بار برای سفر تابستانی به خارج از کشور و علاقه مندان به زائران حرم حسینیبه گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در راستای تکمیل زنجیره ارائه خدمات رومینگ مقرون به صرفه به دنیا، این بار اولین ماهواره «بسته‌های رومینگ اینترنتی تخفیفی» خود را برای استفاده در ایران تعریف و طراحی کرده است. 44 کشور از جمله ترکیه و عراق.

بر این اساس کلیه مشترکین ثابت و اعتباری همراه اول که قصد سفر به کشورهای منطقه از جمله عراق، ترکیه، امارات و یا کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی را دارند، می توانند یکی از بسته های رومینگ اینترنتی مقرون به صرفه را قبل از اپراتورهای خارجی می توانند از طریق فروشگاه اینترنتی همراه اول با شماره گیری کد دستوری *10*29*131# و یا از طریق اپلیکیشن موبایل من، جهان همراه اول را انتخاب و فعال کنند تا در طول فعالیت خود مجبور به خرید سیم کارت خارجی نباشند. سفر کنید، بلکه از ارزان ترین نرخ ارتباطی نیز لذت ببرید.

در حال حاضر First Companion 3 بسته رومینگ اینترنت در سراسر جهان را تعریف و طراحی کرده است که در 44 کشور و 62 اپراتور بین المللی قابل استفاده است. با خرید این بسته ها حتی پس از تغییر کشور می توانید مجدداً با اپراتورهای قرارداد اینترنت همراه اول ارتباط برقرار کرده و به استفاده از بسته ادامه دهید.

با خرید این بسته ها سرویس رومینگ مشترکین به صورت خودکار فعال می شود و همچنین برای سهولت خرید و هدیه دادن از ایران از طریق خانواده و دوستان.

این بسته ها در کشورهای «عراق»، «امارات» و «ترکیه» که بیشترین مقصد مسافران ایرانی هستند قابل استفاده است و همه مشترکین می توانند از میان بسته های 14 روزه «300 مگابایت»، «1 گیگابایت» و «ترکیه» استفاده کنند. بسته های 3 گیگابایتی که به ترتیب با قیمت های «180 هزار تومان»، «450 هزار تومان» و «950 هزار تومان» موجود است، انتخاب خود را کرده و از اقتصادی ترین تعرفه های ارتباطی در کشورهای دارای قرارداد اینترنتی بهره مند شوید. برای رومینگ با ایستگاه همراه اول

لازم به ذکر است، مشترکان همراه اول می توانند در صورت برنامه سفر به کشور عراق به ویژه در ایام محرم (تاسوعا و عاشورای حسینی) از این بسته های ویژه استفاده کرده و از اینترنت بین المللی با قیمت مناسب (تا 89 درصد ارزان تر) بهره مند شوند. کرایه رایگان)، مدیریت روان و بهتری بر هزینه های سفر خود داشته باشند. با استفاده از این بسته ها، مشترکین به راحتی می توانند به تمامی درگاه ها و وب سایت های ایرانی و اپلیکیشن های دولتی و بانکی دسترسی داشته باشند.

با توجه به دغدغه مشترکان مسافرتی خود، قبل از طراحی «بسته‌های رومینگ اینترنت در سراسر جهان»، کاهش هزینه‌های رومینگ در دستور کار قرار گرفت که مورد استقبال زیاد زائران خانه خدا در ایام حج نیز قرار گرفت. به عراق، به هر 3 قاره رسیده است تا نیازهای ارتباطی مشترکین خود را هنگام سفر به اقصی نقاط جهان برآورده کند.

لذا کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که قصد سفر سیاحتی یا زیارتی و درخواست استفاده از این بسته های ویژه اینترنتی را دارند می توانند از اپلیکیشن موبایل من یا فروشگاه اینترنتی استفاده کنند و یا کد دستوری *131*29* را شماره گیری کنند. * 10 # بسته مورد نظر را انتخاب، خرید و فعال کنید.

لازم به ذکر است که «رومینگ» امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت پیام های صوتی، داده و متنی در حین سفر به خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا است که با استفاده از شبکه های تلفن همراه این اپراتور انجام می شود. کشور مقصد، توصیه می‌شود با شماره‌گیری کد دستوری *10*2911#، کلیه مشترکین می‌توانند برای دسترسی به رمز دوم و درگاه‌های بانکی خارج از کشور، این سرویس را به صورت رایگان فعال کنند. فعال کردن سرویس در ایران، روشن کردن گوشی و دریافت اس ام اس (مثلا اس ام اس با رمز دوم) در سفر به خارج از کشور هیچ هزینه ای ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید