شهرداری تهران به این خانواده ها وام 4 درصدی می دهد


شهرداری تهران به این خانواده ها وام 4 درصدی می دهد

به گزارش دموکراسی آنلاین، محمد بنیحسن در دیدار با مدیران بهزیستی ضمن تجلیل از سالها صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا گفت: تکریم خانواده شهدا یک وظیفه ملی و رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا و پاسخگویی به مطالبات شهداست. جامعه شهدا باید در اولویت اول مسئولان باشد.
وی ارتقای کمی و کیفی سطح رفاه جامعه ایثارگران را از مهمترین اولویت های این دوره از مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: بر این اساس و با برنامه ریزی های انجام شده تسهیلات امدادی با سود 4 درصد پرداخت می شود. به همه والدین و همسران شهدا.
به گفته مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران، این وام در 36 قسط ماهانه پرداخت می شود و متقاضیان می توانند پس از ارائه درخواست به اداره کل امور ایثارگران، آن را دریافت کنند.
وی در ادامه تور گردشگری مشهد مقدس به خانواده های شهدای شهرداری تهران یادآور شد و افزود: 60 خانواده شهدا در مهرماه به مشهد مقدس اعزام می شوند و حدود 60 خانواده دیگر شهدا نیز به مشهد مقدس اعزام می شوند. مشهد مقدس از 14 تا 17 این ماه.
وی با اشاره به اینکه بیش از 700 نفر از جامعه ایثارگر شهرداری تهران از تور گردشگری یک روزه فشم بهره مند شده اند، گفت: انشالله در آینده نزدیک شاهد برپایی تورهای گردشگری دیگر نیز خواهیم بود.
مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در پایان به افزایش 3 برابری حمایت از خانواده های معظم شهدا نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: در پایان هر فصل 3 میلیون تومان پرداخت می شود. به حساب والدین و همسران شهدا واریز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید