شروع دوره آموزشی تابستانی با همراه اولبه گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مراسم افتتاحیه دوره آموزشی تابستانی همراه اول صبح امروز دوشنبه 29 تیرماه 1401 با حضور حمید بهروزی قائم مقام مدیرعامل همراه اول جعفر بلوک آذری معاون توسعه سازمانی و سرمایه انسانی اپراتور اول، علی اکبر حکمتی کیا مدیر آکادمی اسکورت و همچنین مراحل گزینش مراحل استخدام در اولین دوره آموزشی خدمه در ساختمان ستاره ونک انجام شد. .

بهروزی معاون کارمند همراه اول در این مراسم ضمن خیرمقدم به برگزیدگان، بر جایگاه همراه اول در اکوسیستم دیجیتال کشور و وظایف مهمی که در توسعه خدمات دیجیتال انجام می دهد، به تشریح نقش اپراتور تلفن همراه اول پرداخت. و رویدادهای اصلی در ساختار آن و شرکت های تابعه پرداخت می کنند.

وی در ادامه به ارائه آمار و ارقام در زمینه درآمد عملیاتی، میزان سرمایه گذاری شرکت، سود ناخالص، تعداد مشترکین و سایر موارد آماری پرداخت و با تاکید بر رویکرد مدیریتی اولین شرکت در دو سال گذشته گفت: : در این رویکرد تمرکز بر توسعه خدمات دیجیتال و تکیه بر توان داخلی و بومی‌سازی گردهمایی همراه اول است.

قائم مقام مدیر عامل همال 1 همچنین به اهمیت مقوله نیروی انسانی و همچنین روند توانمندسازی کارآموزان و در نهایت جذب کارکنان نخبه و مستعد دانشگاه اشاره کرد.

در ادامه بلوک آذری معاون توسعه سازمانی و سرمایه انسانی اپراتور اول تلفن همراه به بررسی ساختار سازمانی، ماموریت، چشم انداز و ارزش های سازمانی اپراتور همراه اول کشور پرداخت و پروژه های جدید این اپراتور را تشریح کرد. سازمان.

وی همچنین به پروژه‌های موتور جستجوی زاربین، روبیکا و شاد اشاره کرد و به اهمیت این پروژه‌ها و ارزش‌آفرینی آن‌ها برای کشور پرداخت.همراه هوشمند کسب‌وکار (Ibicom) و اولین حرکت معرفی شد.

سید محمد میرکاظمیان مدیر گروه آموزشی آکادمی همراه نیز در این مراسم به ارائه آماری از دوره های گذشته و این دوره پرداخت و مراحل اجرای کارورزی را تشریح کرد.

وی گفت: طی سه دوره آموزشی گذشته در مجموع 170 جایگاه آموزشی در خانواده اول اقماری شروع به آموزش و ارتقای مهارت کارآموزان کردند. در دوره جاری آکادمی همراه سرانجام 60 کارآموز وارد فرآیند عملیاتی شدند.

میرکادظمیان خاطرنشان کرد: این افراد پس از آزمون آنلاین، بررسی رزومه و مصاحبه تخصصی از بین حدود 7 هزار درخواست شغلی انتخاب شدند و فرآیند کارآموزی برگزیدگان از امروز به‌مدت چهار ماه به‌طور رسمی آغاز می‌شود.

وی یادآور شد: طبق آمار در دوره های گذشته به طور متوسط ​​50 درصد افراد پس از پایان دوره کارورزی توسط خانواده همراه اول استخدام شدند. فرآیند آموزش یکپارچه سازمانی آکادمی همراه که در قالب سه فاز انجام می شود، شامل چهار مرحله شناسایی، ارزشیابی، آموزش و اجتماعی شدن است که مرحله اول «آموزش»، مرحله دوم «نظارت حین انجام وظیفه» است. “و فاز سوم f. به “اختصار و بهره برداری” می پردازد.
لازم به ذکر است در پایان این رویداد از مربیان ویژه، تسهیلگران و کارآموزان برگزیده سومین دوره آموزشی آکادمی تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید