شرایط اخذ وام 200 میلیون تومانی با سفته زنجیره ای!


شرایط اخذ وام 200 میلیون تومانی با سفته زنجیره ای!

به گزارش دموکراسی آنلاین، برای دسترسی سریعتر به اخبار داغ وام بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. اینجا وارد کنید.
به گزارش کماپرس به نقل از اقتصاد نیوز، نیکزاد اعلام کرده است که پرداخت وام 200 میلیون تومانی آغاز شده و در پایان مهلت مذکور، تسهیلات مذکور با ضمانت زنجیره سه جانبه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود. سفته سود این تسهیلات 5 درصد است و 13 درصد یارانه وام توسط صندوق ملی مسکن تعهد شده است. سازمان برنامه و بودجه نیز ضمانت نامه مربوط به بانک مرکزی را ارائه می دهد.
در این فرصت افرادی که در روستاها و شهرهای زیر 25000 نفر جمعیت زندگی می کنند می توانند درخواست دهند. این فرصت برای افرادی که صاحب زمین هستند و یا می خواهند خانه های خود را تعمیر و بازسازی کنند نتیجه می دهد. افرادی که قبلا از وام بنیاد مسکن استفاده کرده اند، امکان دریافت این تسهیلات را نخواهند داشت. در صورت داشتن این شرایط لازم است ابتدا با سامانه ثبت نام وام و سپرده مسکن تماس گرفته و برای دریافت این تسهیلات اقدام کند.
افرادی که تمکن مالی کافی دارند و شرایط ذکر شده را دارند باید اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات، اصل و کپی کارت ملی و ارائه مدارک هویتی و سایر مدارک مختص هر یک از رفاه، ملی و مسکن. بانک ها و برای بررسی مدارک به هر یک از شعب بانک مورد نظر خود مراجعه کنید.