شب ها و روزهای تنهایی مارال فرجاد برای درمان بیماریش


اتفاقاتی که در دو سال گذشته برای خانواده فرجاد افتاده است باعث شده این خانواده فوق العاده روزهای سختی را تجربه کنند. از دست دادن مادر و بیماری مارال باعث شد خانواده فرجاد با چالش هایی روبرو شوند. نحوه برخورد مارال فرجاد را در ایران فور فان ببینید.

درمان مارال فرجاد

حالا بعد از مدت ها همراهی با این درد، فکر می کنم، متوجه می شوم که بسیاری از جزئیات را فراموش کرده ام. جزئیات دردناک، دردناک و گاهی فراتر از من. شاید این فراموشی به ما کمک کند تحمل کنیم.

من هرگز به شدت بیمار نشده بودم و شیمی درمانی تنها نامی بود که در فیلمنامه هایی که خواندم. بله، فکر می کردم یک زن بالغ هستم، و ناگهان همه چیز به هم ریخت. گفتند هر 21 روز باید با دارو به مسافرت بروم، سفری فوق العاده دردناک. ابتدا موهایم را که در کودکی فقط یک بار کوتاه شده بود، کوتاه کردم. من موهایم را از دست دادم و این پایان داستان نبود، بلکه آغاز یک رنج طولانی و طولانی بود.

درد قوی ماندن سخت ترین قسمت بیماری برای مدت طولانی است. من می توانم جزئیات را به شما بگویم تا بتوانید با من گریه کنید.
اما اجازه دهید به شما بگویم که چگونه از این دوران دیوانه وار گذشتم: با فکر کردن به کسانی که دوستشان دارم. من مریضم
یاد گرفتم که به قطره های شیمی درمانی به عنوان ذرات مهربان نور نگاه کنم. یاد گرفتم دردهایم را دوست داشته باشم
و وقتی گریه می کنم، وقتی می خندم، وقتی حرف می زنم، همیشه و در همه موقعیت ها فراموش نمی کنم که زندگی با همه تلخی هایش هدیه ای است که باید بیشتر و بیشتر قدرش را بدانم.

تجربه تلخ این بازیگر زن برای درمان سرطان

بعدها شاید کم کم برایت نوشتم که چگونه در یک کشور غریب و دور از هرکسی که دوستش دارم و دور از پیشه ای که عشق زندگی ام است، چگونه تاریکی شب های تنهایی را با تاریکی پشت پلک های بسته درد پیوند زدم. ، اما من ایمان خود را از دست ندادم شما در نور هستید شاید به شما گفته باشم که چگونه مانند کوهنوردی خسته با هر قدمی جان می‌دادم و زنده می‌شدم، اما کم نشدم و همچنان به قله رسیدم. من ادامه دادم. من ادامه میدهم. زیرا من با رنج و درد و اندوه اما با دلی روشن و گرم مسافر کوچک شهر امیدم. با یک لبخند ساده و قلبی مطمئن که الان واقعا خوشحالم کرد. من خسته و گیج هستم، اما می رقصم، بی خیال و پذیرا هستم. و من به اوج خواهم رفت، برای بهبودی، برای لبخند.
مال توست

درمان مارال فرجادبیماری مارال فرجاد

پدرش زیر این پست نوشت:

لطف خدا و دعای مادر و هالیا همراه شماست و این مغناطیس انرژی در عالم الهی وجود دارد به زودی سلامتی شما حاصل می شود یا حق حفظ شما.

دلایل شیمی درمانی

شیمی درمانی یک درمان دارویی است که از مواد شیمیایی قوی برای از بین بردن سلول های بدن که به سرعت در حال رشد هستند استفاده می کند. شیمی درمانی اغلب برای درمان سرطان استفاده می شود زیرا سلول های سرطانی بسیار سریعتر از اکثر سلول های بدن رشد و تکثیر می شوند. داروهای شیمی درمانی زیادی وجود دارند که به تنهایی یا به صورت ترکیبی برای درمان طیف وسیعی از سرطان ها استفاده می شوند. اگرچه این روش درمانی برای بسیاری از انواع سرطان روشی موثر است، اما این روش درمانی خطرات و عوارض جانبی نیز به همراه دارد. برخی از عوارض جانبی شیمی درمانی خفیف و قابل درمان هستند، در حالی که برخی دیگر می توانند عوارض جانبی جدی ایجاد کنند.

درمان مارال فرجادسرطان مارال فرجاد

این درمان برای از بین بردن سلول های سرطانی در بیماران سرطانی استفاده می شود. دلایل مختلفی برای استفاده از شیمی درمانی برای درمان بیماران سرطانی وجود دارد:

برای درمان سرطان بدون درمان های دیگر: شیمی درمانی ممکن است به عنوان اصلی یا تنها درمان سرطان استفاده شود.

سلول‌های سرطانی را پس از درمان‌های دیگر از بین می‌برد: شیمی‌درمانی را می‌توان پس از درمان‌های دیگر، مانند جراحی، برای از بین بردن سلول‌های سرطانی باقی‌مانده در بدن استفاده کرد.

اینستاگرام – پردیس

دیدگاهتان را بنویسید