شایعه رابطه مهرآوه شریفی نیا و امید حاجیلی با انتشار سلفی جنجالی


مهراوه شریفی نیا بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که در فیلم ها و سریال های خوبی بازی کرده است. آخرین کار او داوری در مسابقات طناب زنی بود که در کنار هنرمندان موسیقی ایرانی حضور داشت. در این مدت عکس های مهرآوه شریفی نیا و امید حاجیلی که در فضای مجازی منتشر شده بود با کامنت های زیادی همراه بود که در ایران فور فان مشاهده می کنید.

مهرآوه شریفی نیا و امید حاجیلی

مهراوه شریفی نیا عکس خود را در کنار خوانندگان مشهور ایرانی منتشر کرد که مورد توجه کاربران قرار گرفت و شایعاتی را در پی داشت.

مهرآوه شریفی نیا و امید حاجیلیعکس مهرآوه شریفی نیا و امید حاجیلی

مهراوه شریفی نیا بازیگر جوان و آینده دار است. شریفی‌ها در خانواده‌ای هنرمند به دنیا آمد که پدر و مادرشان آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی‌ها بودند. مهرآوه شریفی نیا تاکنون در نقش های مختلفی ایفای نقش کرده است.

شریفی نیا یک خواهر کوچکتر به نام ملیکا دارد که او هم بازیگر است. مهراوه شریفی نیا در صفحه اینستاگرام خود بسیار فعال است و طرفداران و فالوورهای زیادی دارد.

مهرآوه با انتشار عکس های زیر نوشت:

این همان کاری است که با عشق و انگیزه و تلاش شروع شد و با عشق و خستگی و رضایت به پایان رسید.
تولید و پخش برنامه در حمایت از موسیقی در جایی که با موسیقی مانند یک کودک ولگرد رفتار می شود، آرزویی محال بود. نیما جان دستماری زاد.
از صمیم قلب برای تمامی گروه های شرکت کننده در مسابقه آرزوی موفقیت و درخشش دارم.

مهرآوه شریفی نیا و امید حاجیلیعکس مهرآوه شریفی نیا و امید حاجیلی

به تک تک همکاران عزیزم خسته نباشید و خدا خیرتان دهد. آفرین به همه کسانی که با جان و دل با این وظیفه روبرو شدند و در برابر موانع تسلیم نشدند.
همچنین از آقایان قاجار، سرتیپی، نیما بانک عزیز و گلرنگ بابت جایزه غیرمنتظره ای که به گروه های دوم، سوم و چهارم دادند تشکر می کنم. برای هر گروه 50 میلیون تومان. خیلی اتفاق خوبی بود

دوستت دارم.
دلم برای طناب بازی و همه شما تنگ شده است

آکروباتیکآکروباتیک

سلفی های روز آخر
بگذار یادش بماند

اینستاگرام افکارنیوز و مهرآوه شریفی نیا

دیدگاهتان را بنویسید