شایعات و باج خواهی را باور نکنید


شایعات و باج خواهی را باور نکنید

حمیدرضا گرشاسبی در مورد وریا غفوری و شایعات پیرامون آن گفت: من کسی هستم که وریا غفوری را به دلیل اینکه در لیست سرمربی بود گرفتم، او و خانواده اش می دانند که او چه جور آدمی است. ما حمایت کردیم در این میان افرادی بودند که اینگونه رسانه ها را سیاه نمایی کردند. اگر می دانید چه کسانی این سیاه نمایی رسانه ای را انجام داده اند، بیایید و با آنها صحبت کنید.
وی افزود: این خبر کاملا کذب است. تعدادی از سوالات مربوط به بحث باشگاه و مسائل ورزشی است و تعدادی از سوالات خارج از دایره باشگاه است. آیا این مشکل را قبول دارید؟ بنابراین اینکه می گویند این و آن با توافق یک نفر و این سؤالات انجام شده، کذب محض است. اگر کسی احضاریه یا نامه ای داشته باشد یا بخواهد از او سوال و جوابی داشته باشد، به سراغ آن شخص می رود. این یعنی چی؟ من خودم او را آوردم و او در تیم ما حضور دارد. نه فقط وریا، یکی از بچه های تیم می آید و می گوید من با آنها در مورد مسائل غیر مرتبط با ورزش صحبت کردم؟
مدیرعامل تیم فولاد خوزستان در خصوص گلایه جواد نکونام از بی توجهی مدیران فولاد به اشتباهات داوری علیه این تیم گفت: با او صحبت کردم. نکونام گفت اعصابم را خورد کردند. چطور من پیگیر مسائل داوری و تیم نیستم؟ می گویم بازیکن حریف چرا زمین می خوری؟ در مورد داوری ها همه نامه ها هست هر بار که می گفت این داور شک و اشتباه دارد یا در یک مسابقه با ما بد و نادرست بازی می کند، نامه می نویسیم، پیگیری می کنیم و با هم هماهنگ هستیم.
گرشاسبی در مورد اینکه آیا بین او و جواد نکونام کینه ای وجود داشت یا خیر، تصریح کرد: نه، ما با هم بودیم و حتی دیروز اینجا خانه ما بود. اما حق با نکونام است که از نتایج راضی نیستند. چون به راحتی می توانستیم در بالای جدول باشیم. اگر 3 امتیاز بازی ملوان را می گرفتیم سوم جدول می شدیم. تیم تیم خوبی است و می توانیم در جایگاه بالاتری قرار بگیریم. او هنوز درباره تاریخ تاخیر بازی ملان نکونام چیزی نگفته است. اما پیشنهاد داشتند، به سازمان لیگ نامه نوشتیم اما تا الان چیزی به ما نگفته اند.
وی درباره واکنش برخی از هواداران سرخ پوشان گفت: چون بحث بازی پرسپولیس (با اشاره به اتفاقاتی که در آن بازی با واریا غفوری در سکوها رخ داد) و این موارد مطرح شد، برخی از هواداران استقلال خوشحال نشدند. من صحبت هایی شنیده ام که اصلا خوب نیستند. اما همه چیز خوب است. انگار داشتم میمردم تو بیا نجاتم بده بعد می گویند می خواهی من را بکشی!

دیدگاهتان را بنویسید