سود 50 ریالی در مجمع توسعه بازرگانی هیرمند


اخبار بورسا:

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت هیرمند منتهی به 8 اسفند 1400 در نماد «بحیر» صبح روز جمعه 10 تیرماه در تهران با حضور 70 درصد سهامداران در طبقه دوم برگزار شد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت هیرمند در ابتدای سخنان خود گفت: در گروه هیرمند 11 شرکت وجود دارد که برخی از این شرکت ها دارای زیر مجموعه هایی نیز هستند که برخی از آنها در مرحله استقرار دانش هستند.

سود 50 ریالی در مجمع توسعه بازرگانی هیرمند

وی در ادامه به معرفی سهامداران اصلی شرکت هیرمند پرداخت و افزود: حدود 30 درصد از سهام گروه هیرمند در اختیار دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان بزرگترین و سهامدار اصلی است و مابقی سهامداران ترکیبی از سهامداران اصلی و حقیقی هستند. اطلاعات کامل آنها در سایت کدال موجود است.

مظفر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت هیرمند در ادامه به معرفی شرکت هایی پرداخت که هیرمند در حوزه های مختلف دانش بنیان از جمله معدن، املاک، فناوری نوین، آب و فاضلاب، پزشکی، قطعه سازی، واقعیت مجازی و فعالیت های فناورانه سرمایه گذاری کرده است. از جمله بازی های رایانه ای و…

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت هیرمند در ادامه به تشریح ایجاد شرکت توسعه اقتصادی اندیشه ایرانیان پرداخت و افزود: زمانی که شرکت ایرانی را با این ایده که هیرمند 100 درصد در اختیار ایرانیان باشد، ایجاد کردیم، بسیاری از املاک و پروژه های هیرمند. واگذار شد و سهامداران هیرمند به طور غیرمستقیم جزء سهامداران ایرانی محسوب می شوند.

همچنین مظفر از ایجاد بیشتر شرکت های دانش بنیان گفت: گروه هیرمند در تلاش است تا شرکت های دانش بنیان به ویژه در حوزه پزشکی را به عنوان سهام عمومی در بازار فرابورس به عنوان زیرمجموعه عرضه کند. گروه هیرمند

لازم به ذکر است صورتهای مالی در ادامه این مجمع به تصویب سهامداران رسید.

در نهایت به ازای هر سهم 50 ریال سود نقدی بین سهامداران تقسیم شد.

پایان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید