سواری هیجان انگیز آناهیتا همتی به قله کوه دالاهو که او آن را بسیار دوست داشت


آناهیتا همتی بازیگر جوان سینمای ایران است که مدتی است بیکار بوده اما به تازگی در فیلم والدین امانتی ایفای نقش کرده است که خردادماه اکران شد. در ادامه در ایران فور فان عکسی از شادی آناهیتا همتی را در بالا برای شما قرار می دهیم.

تفریح ​​آناهیتا همتی در بالای قله

آناهیتا همتی عکسی از تفریح ​​هیجان انگیزش منتشر کرد

سرگرمی از آناهیتا همتیسرگرمی آناهیتا همتی در اوج

درباره فیلم پدر و مادر امانتی بیشتر بدانید

حسین زوانت کارگردان و فیلمنامه نویس فیلم «ولدین امانتی» که فیلمش از 27 خرداد اکران شد در پاسخ به خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا که آیا شرایط اکران را برای فیلم های خانوادگی و کودک مساعد می داند یا خیر؟ این اتفاق برای هموطنان ما در آبادان افتاده است، همه ما غمگین هستیم و البته ترجیح می‌دهم فیلممان در شرایط بهتری اکران شود، اما از یک طرف فکر می‌کنم در این شرایط غم‌انگیز بچه‌ها اعضای آسیب‌پذیر جامعه هستند که بیشتر به شادی نیاز دارند. از همیشه .

سرگرمی از آناهیتا همتیآناهیتا همتی

وی افزود: فیلم هایی که تاکنون برای کودکان ساخته ام فضای کمدی دارد، البته علاوه بر لذتی که فیلم منتقل می کند، می خواهد موضوعی را هم بیان کند که در این فیلم، موضوع محیط زیست و احترام به آن است. مراقبت من بود فیلم «ولدین امانتی» مضامینی مانند خانواده، محیط و پیام‌های اخلاقی برای کودکان را در بستری شاد بیان می‌کند، بنابراین انتظار می‌رود مورد توجه خانواده‌ها قرار گیرد.

فیلمی درباره پدر و مادر امانتی

وی به بررسی محتوای فیلم «ولدین امانتی» برای تمام اعضای خانواده پرداخت و خاطرنشان کرد:
«والدين امانتي» فيلمي مفرح براي همه اعضاي خانواده است
و نمی توانم بگویم که فیلم فقط برای کودکان و نوجوانان است.
من هم مانند کارهای دیگرم سعی کرده ام رضایت مخاطب بزرگسال را جلب کنم.

فیلمی درباره پدر و مادر امانتیفیلمی درباره پدر و مادر امانتی

کارگردان مرد و نگین دات کام ادامه داد: تعداد فیلم های ساخته شده در یک سال زیاد است و همه آنها در آستانه اکران هستند، اما تعداد فیلم های کودک آنقدر زیاد نیست که رقابت سختی بین آنها وجود داشته باشد. «خوشبختانه با کمک حبیب اسماعیلی پخش کننده فیلم توانستیم اکران شویم و حتی به دنبال اکران فیلم بعدی ام «سلفی با رستم» هستم تا بتوانیم آن را در شرایط مناسب اکران کنیم. ما دو سال صبر کردیم تا شیوع ویروس کرونا به صفر برسد تا بتوانیم فیلم را اکران کنیم. امیدوارم خانواده ها فیلم را ببینند و از آن لذت ببرند.

اینستاگرام و خبرگزاری صبا

دیدگاهتان را بنویسید