سن واقعی بازیگران زن جیران از رعنا آزادی ور تا سهرا پسیانی


سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی روی آنتن شبکه نمایش خانگی می رود. بازیگران خوب زیادی در این سریال حضور دارند. امروز در ایران فورفان می خواهیم ویدیویی را برای شما قرار دهیم که در آن سن بازیگران زن جیران را مشاهده کنید.

دوران بازیگران زن جیران

در این ویدیو سن بازیگران زن جیران را مشاهده می کنید

فیلم بازیگران و سن واقعی آنها

خلاصه سریال جیران

مجموعه جیران داستانی عاشقانه و تاریخی است که شش سال از زندگی ناصرالدین شاه، چهارمین پادشاه قاجار را روایت می کند. این ماجرا پس از مرگ امیرکبیر و صدراعظم شدن میرزا آقاخان نوری آغاز می شود. داستان آشنایی و عشق شاه با دختری روستایی به نام خدیجه خانم تجریشی است که شاه به خاطر چشمان درشتش نامش را جیران گذاشته است.

پریناز ایزدیار یکی از بازیگران سریال جیران و نقش اول زن این سریال تاریخی در نقش جیران است. جیران در واقع یکی از کنیزان ناصرالدین شاه (با بازی بهرام رادان) است و داستان حول محور علاقه این پادشاه قاجار به اوست که داستان‌هایی خلق می‌کند.

دوران بازیگران زن جیرانبازیگران جیران

در خلاصه داستان سریال جیران که داستانی عاشقانه-تاریخی دارد، آمده است:

زینهار که سبک و آدابش گم شده و مجاز و حق در هم آمیخته است». قرعه رعیت کابوس است و قرعه شاه تخت طاووس است. برنامه کریم خان برای بازگرداندن تاج سلطنتی به ما کجاست؟ کجاست آن شمشیر کمیاب که از ما خرابکاران انتقام بگیرد؟ کشور در آشفتگی است و امیرکبیر در قبرش می خوابد.

دوران بازیگران زن جیرانبازیگران جیران

هر نامی آبستن شرم است و هر صلحی آبستن جنگ. قبله دنیا چه باشد، انسان پناه می خواهد. او می خواهد قلعه ای برای او باشد. برای بنی آدم هیچ دژی محکمتر از عشق نیست. بگذار همه جا فریاد بزنند: ای مردم! دیروز در حوالی تجریش شاه تو عاشق شد…”

بازیگر اینستاگرام و آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید