سلفی متفاوت لاله مرزبان با کلاه و عینک به سبک دختران هالیوودی


لاله مرزبان بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که در فیلم ها و سریال های خوبی بازی کرده است. بازی او در سریال های ستایش و آنام او را به شهرت رساند. امروز در ایران فورفان می خواهیم سلفی لاله مرزبان با استایل متفاوت را برای شما قرار دهیم

سلفی لاله مرزبان با کلاه و عینک

در این عکس سلفی لاله مرزبان را مشاهده می کنید

سلفی لاله مرزبانسلفی بازیگر زن لاله مرزبان

درباره فیلم نگهبان شب بیشتر بدانید

رضا میرکریمی پس از موفقیت فیلم قصر شیرین به سراغ داستان دیگری رفت و نگهبان شب را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده کرد. میرکریمی که چندین سال دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر بود، وارد چهلمین جشنواره فجر می شود که پس از چندین سال جدایی بخش ملی و بین المللی، این دو بخش دوباره در بهمن ماه برگزار می شود.

رضا میرکریمی در جدیدترین اثر خود به الگوی تکرارشونده یک قهرمان روستایی معمولی که وارد شهر می شود و با بحران های ناشناخته ای مواجه می شود، روی آورده است. این خط داستانی به سرعت دو خطر را برای نویسنده و کارگردان ایجاد می کند: یکی افتادن در دام نشان دادن همه چیز کثیف و کثیف و دوم اینکه همه چیز را محدود به مضامین تکراری مانند اختلافات طبقاتی می کند و اهمیت پرداختن به فردیت را نادیده می گیرد. شخصیت ها. خوشبختانه، The Night’s Watch موفق می شود از هر دو دام فرار کند.

سلفی لاله مرزبانلاله مرزبان در نگهبانی شب

فیلم نگهبان شب

فیلم از بازی تمیز و «سینمائی» میرکریمی بهره می برد. اجرایی که برای بریدن کلوزآپ شخصیت ها در کنار هم کافی نیست و فضای این محدوده را برای ما ایجاد می کند. علاوه بر این، میرکریمی سعی کرده به شخصیت‌ها عمق بخشد و از خلق تیپ‌های ژنریک خودداری کند.

با این حال، مشکلات متعددی گریبانگیر فیلم شد و نگهبان شب را به یک فیلم متوسط ​​تقلیل داد: به نظر می رسد نگرانی های فیلم در مقایسه با زمان ساخت آن قدیمی شده است (نگرانی از زمان ساخت فیلمی مانند زیر نور مهتاب که در آن از مدل استفاده شده است. یک ژنرال مشابه، آنها تازه به نظر می رسیدند)، غیرقابل قبول بودن شخصیتی که به نظر منفی می رسد اما تصمیم می گیرد به قهرمان داستان کمک کند، و شخصیت هایی که به نظر می رسد حذف آنها به فیلم کمک کند.

فیلم نگهبان شبفیلم نگهبان شب

3 انتخاب از فیلم نگهبان شب

نحوه اجرای دکوراسیون و نوع تصویرسازی نسبت به سایر آثار با طرح داستانی یکسان متفاوت است
توانایی میرکریمی در گرفتن همین موضوع از بازیگران
این فیلم در دنیای تغییر یافته امروزی قدیمی به نظر می رسد

اینستاگرام و فیلمو

دیدگاهتان را بنویسید