سلفی جالب آرزو غفوریان و مادرشوهرش


آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان بازیگر خوب کشورمان است که عکس ها و فیلم های زیادی در اینستاگرامش منتشر می کند. امروز در ایران فور فان میخواهیم عکسی از آرزو غفوریان و مادرشوهرش که گذاشته

عکس آریزو گفوریان و مادرشوهرش

در این ویدیو آرزو غفوریان و مادرشوهرش را در کنار هم می بینید

فیلم سلفی مادر مهران غفوریان و عروسش

10 نکته کلیدی برای برقراری ارتباط با مادرشوهر

برای شروع یک رابطه دوستانه با مادرشوهرتان هیچ وقت دیر نیست و استفاده از این نکات می تواند به تقویت رابطه بین شما و مادرشوهرتان کمک کند.

1- وقتی مادرشوهر به خانه شما آمد، کنارش بنشینید، با او صحبت کنید و اگر می خواهد در تهیه غذا به شما کمک کند، مانع او نشوید. به این ترتیب می توانید همدیگر را بهتر بشناسید و رابطه صمیمانه تری داشته باشید.

2- پس زمینه ذهنی در مورد مادرشوهر دیگران را از ذهن خود حذف کنید و از ابتدا به مادرشوهر خود مثبت فکر کنید. این طرز فکر مثبت را به او منتقل کنید.

3- همیشه در هر شرایطی به مادرشوهر خود احترام بگذارید. به یاد داشته باشید که او از شما بزرگتر و بالغ تر است و ممکن است در زندگی گذشته خود روزهای سختی را پشت سر گذاشته باشد.

آرزو غفوریان و مادرشوهرشرابطه با مادرشوهر

4- وقتی بچه دار شدید به مادرشوهرتان فرصت دهید تا در مراقبت از فرزندتان به شما کمک کند. شاید می‌خواهد نوه‌اش را کمی نوازش کند و به او اجازه دهد شکلات و شیرینی بخورد یا قبل از خوابش بیدار بماند.

رابطه خود را بر اساس احترام متقابل برنامه ریزی کنید. منتظر نمانید تا او حرکتی روی شما انجام دهد. بیشتر و کمتر یک اصل مهم و فراموش نشدنی در این رابطه است

ارتباط با مادرشوهر

5- اگر از چیزی ناراحت هستید، دلخوری های به ظاهر کوچک را با همسرتان در میان بگذارید. این دردها و دل ها را باید از بحث های بیهوده تشخیص داد.

6- خود را به جای مادرشوهرت قرار دهید و در نظر بگیرید که مادرشوهرت سال ها برای تربیت پسرش وقت گذاشته و ممکن است نسبت به ورود افراد دیگر به زندگی فرزندش حساس باشد.

آرزو غفوریان و مادرشوهرشارتباط با مادرشوهر

7- برای مادرشوهرتان جملات محبت آمیز بنویسید یا به مناسبت های مختلف به او کارت تبریک هدیه دهید. کلمات خشک و رسمی را انتخاب نکنید و از کلمات صمیمانه تری استفاده کنید.

8- به عقاید او احترام می گذارید. هیچ نصیحتی را به عنوان یک حمله شخصی تلقی نکنید و از نصیحت او کوتاهی نکنید. او فقط می خواهد به شما کمک کند.

9- اگر برای تولد مادرتان هدیه می‌خرید، تولد مادرشوهرتان را فراموش نکنید. اگر هفته ای یک بار به خانه مادرتان می روید، هفته ای یک بار برای دیدن مادرشوهرتان وقت بگذارید.

10- وقتی مادرشوهرتان کاری برای شما انجام می دهد از او تشکر کنید و همیشه قدردان رفتار خوب او باشید. فکر نکنید برای پسرش این کار را کرده و این وظیفه اوست.

اینستاگرام و تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید