ستاره پرسپولیس به آخر خط رسید


ستاره پرسپولیس به آخر خط رسید

به گزارش مردم سالاری آنلاین، دوران مهاجمی که قرار بود با قراردادی 5 ساله مدت ها خط حمله پرسپولیس را بیمه کند، خیلی زودتر از همیشه به پایان رسیده و به نظر می رسد عبدی به پایان خط رسیده است. در این تیم

عبدی آخرین بازی فصل قبل مقابل فجرسپاسی را به دلیل جراحی بینی از دست داد. اطرافیان می گفتند که این جراحی به دلیل مشکل تنفسی انجام شده است اما بعداً با انتشار عکس بینی مدادی مشخص شد که این جراحی برای زیبایی انجام شده و احتمالا مشکل تنفسی در اولویت نبوده است. عدم حضور در این دیدار با وجود اینکه پرسپولیس شانسی برای برد نداشت مورد انتقاد بسیاری از هواداران پرسپولیس قرار گرفت اما در شروع فصل جدید همه چیز می توانست برای او به گونه ای دیگر رقم بخورد.

فشار وحشتناک هواداران پرسپولیس به مدیریت و کادر فنی باشگاه برای به خدمت گرفتن یک و بعداً دو مهاجم خارجی نخبه باعث شد عبدی کم کم از چشم ها محو شود و هیچکس منتظر درخشش او نباشد. طبیعتاً یحیی قرار نبود مهاجم یک میلیون دلاری خود را رها کند تا به عبدی بازی برسد. حتی در مقاطعی در هشت هفته اخیر حامد پاکدل به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و عبدی فرصتی برای حضور در زمین پیدا نکرد.
مهدی عبدی در 8 هفته گذشته تنها 171 دقیقه در زمین حضور داشته و نتوانسته کار خاصی انجام دهد. در آن بازه زمانی نه گلی به ثمر رساند و نه پاس گل داد و حتی یک پنالتی را که برای تیم گرفت از دست داد، بنابراین تاثیر او در نتایج تیم صفر است.

از طرفی این بازیکن در این فصل دو سه بار مصدوم شده که آخرین مورد آن دو روز پیش است. عبدی یک بار در پیش فصل و یک بار در ابتدای فصل مصدوم شد و بار دوم به طرز عجیبی خیلی زودتر از زمان اعلام شده به تمرینات بازگشت. روز گذشته در همان شرایطی که بحث انتقال او به فوتبال اروپا جدی شد، خبر مصدومیت او دوباره مطرح شد.

تابستان امسال باشگاه پرتغالی چاوز برای این مهاجم پیشنهاد داد اما چون او قرارداد داشت نتوانست برود اما حالا با توجه به اینکه با حضور دیاباته و لوکادیا و اضافه شدن آل کثیر شانس بسیار کمی برای بازی در حضور پاکدل دارد. او می خواهد دوباره برود

به نظر می رسد اگر عبدی دوباره درخواست جدایی بدهد، هم یحیی خوشحال است و هم باشگاه حاضر است در ازای رقمی با او موافقت کند، شاید در آن صورت هر دو طرف برنده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید