زمان اعلام نتایج نهایی استخدامی آموزشی و آموزشی تعیین شده است


زمان اعلام نتایج نهایی استخدامی آموزشی و آموزشی تعیین شده است

به گزارش ایسنا، صادق ستاری فرد با حضور در شبکه افق، درباره زمان اعلام نتایج نهایی پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اظهار کرد: آزمون های آموزش و پرورش به پایان رسیده و نتایج آن اعلام شده است. پذیرش اوایل هفته آینده از طریق سایت سازمان منتشر خواهد شد. اندازه گیری اعلام شده است.
وی همچنین به تشریح طرح توزیع بسته ایمنی غذایی بین دانش آموزان پرداخت و گفت: سلامت دانش آموزان موضوعی جدی است. طرح بسته امنیت غذایی دانش آموزان با نام باغ از پایان سال تحصیلی گذشته در دو استان به صورت پایلوت اجرا شد و 75 هزار دانش آموز تحت پوشش قرار گرفتند.
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش افزود: در مهرماه این طرح را برای سه تا پنج میلیون دانش آموز در مناطق فقیرنشین، روستایی، عشایری و مرزی اجرا می کنیم.
ستاری فرد با بیان اینکه از سال 1388 به تدریج وعده های غذایی مدارس در آموزش و پرورش رها شده و با حمایت دولت و مجلس اعتبار خوبی برای این امر پیش بینی شده است، گفت: همچنین نیازمند نهادهای حمایتی و انقلابی برای ورود، طراحی و طراحی هستیم. کمک. 1.150 میلیارد تومان از یک جا و نزدیک به 800 میلیارد تومان از محل دیگر بودجه در نظر گرفته شده و دانش آموزان نیازمند در همه استان ها تحت پوشش قرار می گیرند.
وی ادامه داد: حداقل سه تا چهار هزار میلیارد تومان برای ارائه بسته غذایی کامل به دانش آموزان نیاز است. امیدواریم در سال آینده این برنامه بر اساس قانون برنامه هفتم توسعه پیش بینی و منابع پایدار تصویب شود.
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش افزود: تغذیه دانش آموزان نقش مستقیمی در ایجاد موقعیت مناسب یادگیری دانش آموزان دارد و به رشد علمی و جسمی دانش آموزان کمک می کند و می تواند بستر مناسبی برای برقراری عدالت آموزشی باشد. امیدواریم این حمایت ها در تخصیص بودجه ادامه داشته باشد.
ستاری فرد با بیان اینکه این بسته ها در طول سال تحصیلی هفته ای دو تا سه نوبت توزیع می شود، گفت: این بسته شامل شیر غنی شده با ویتامین D و نان غنی شده با روی است. علاوه بر این عناصر، ما سعی می کنیم از عناصر کمیاب به ویژه برای دختران در مقطع ابتدایی و راهنمایی استفاده کنیم. در سال‌های اخیر، تمرکز بیشتر بر روی چاقی بوده است، در حالی که سوء تغذیه، رژیم‌های غذایی ناسالم و سوء تغذیه نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید