ریمیکس موسیقی چیست؟ – دانلود آهنگ جدید
در یک معنای ساده می گویند بخشی از یک آهنگ و یک آهنگ را به نسخه جدیدتر و جدیدتر، غمگین ترین یا شادترین ریمیکس آهنگ تبدیل می کند. البته در این صورت می توان تغییراتی در ساختار آهنگ یا تنظیمات صدای آن ایجاد کرد که باعث خلق اثری هنری می شود. ریشه های فرهنگی ریمیکس مدرن را می توان در اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد جستجو کرد. موسیقی ریمیکس به سرعت در حال ورود به سبک های مختلف موسیقی است و طرفداران خود را به خود جذب می کند. در اواسط دهه هفتاد، دی‌جی‌های دیسکو از ترفندهای ویرایش نوار همراه با ماشین‌های درام استفاده می‌کردند و این منجر به ایجاد میکس‌های بیشتری از آهنگ‌های دیسکو شد. موسیقی هیپ هاپ از لحاظ تاریخی شکلی از آن بوده است ریمیکس آهنگ های خفن بود.یعنی دی جی ها از دو صفحه گرامافون استفاده کردند و همچنین دو نسخه یکسان از آهنگ ها را برش دادند و این منجر به ایجاد یک فرم کاملاً جدید از موسیقی یا هیپ هاپ شد.

درباره Mashups

در اوایل دهه 1980، هنرمندان بزرگ و شرکت های ضبط و پخش از ریمیکس آهنگ جدید آنها از آن برای موسیقی خود استفاده کردند تا مخاطبان بیشتری را برای آهنگ های خود جذب کنند. در ریمیکس‌های اولیه آهنگ‌های پاپ، ماهیت کلی آهنگ حفظ می‌شد و فقط تنظیم طولانی‌تر می‌شد و متن‌های بیشتری به این آهنگ اصلی اضافه می‌شد تا از این آهنگ‌ها در کلوپ‌ها استفاده شود.

با گذشت زمان و پیشرفت علم و فناوری، موسیقی به طور ناگهانی در پدیده تابستان عشق در سال 1988 رشد کرد و شکوفا شد، زمانی که ریمیکس ها پیچیده تر شدند و شامل تک آهنگ های رقص بودند. همچنین در دهه 1990 استفاده گسترده از آهنگ های کامپیوتری منجر به ایجاد سبک جدیدی از ریمیکس به نام mashup شد که در آن ریمیکس یا دی جی آهنگی را بدون کلام پیدا می کرد و آن را با یک آواز در همان کلید ترکیب می کرد. ترکیبی از دو آهنگ که خیلی شیک نیست.

علاوه بر این، در حال حاضر ریمیکس، که به طور کامل در فرهنگ موسیقی گنجانده شده است، دارای شش نوع است:

رسمی remix_banned یا bootleg remix_mshop_vip remix_club ویرایش ریمیکس یا رادیو edit_remix ریمیکس

همه این چیزها بخشی از ریمیکس ها بود. همچنین ریمیکس ها بیشتر در جشن ها و مراسم شادی آور استفاده می شوند و هر روز در حال تغییر، پیشرفت و کشف راه های جدید هستند.برای دانلود آهنگ روی لینک زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید