روایت خاموش سالک از عکس تولد سانسور شده


آرام یونده همسر سپهر حیدری پیشکسوت فوتبال است که سال ها در تیم پیروزی بازی می کرد. امروز در ایران فورفان می خواهیم استوری آرام یونده را که به مناسبت تولدش در اینستاگرام منتشر کرده به اشتراک بگذاریم. چیزی که در مورد این عکس جالب بود سانسور عجیب لباسش بود که خودش انجام داد

داستان آرام یک سالک از بدو تولد

در این عکس آرام یونده و همسرش را در دبی مشاهده می کنید

داستان سالکداستان آرام یک سالک از بدو تولد

عکس ها و فیلم های شخصی را در یک صفحه شخصی قرار دهید

در مجموع ارسال عکس و فیلم شخصی جرم نیست و اشکالی ندارد، بلکه باید در چارچوب قانونی خود باشد و عفت عمومی را خدشه دار نکند و محتوای شخصی غیراخلاقی یا نامناسب نداشته باشد.در قانون مجازات اسلامی بی حجابی است. به طور کلی جرم تلقی می شود و مرتکب تحت تعقیب و مجازات قرار می گیرد و طبق اعلام پلیس فتا این اقدام برای افراد سایبری نیز پیگرد قانونی و مجازات خواهد شد.

داستان سالکعکس ها را به صورت آنلاین ارسال کنید

جرم کشف حجاب بر اساس قانون:

طبق ماده 638 قانون مجازات اسلامی، هرکس در انظار عمومی تظاهر به ارتکاب فعل حرام کند، هم برای خود عمل و هم به مجازات از ده روز تا دو ماه یا تا هفتاد و چهار ضربه شلاق محکوم می‌شود. در صورتی که عمل او مستوجب عفت نباشد، اما به حبس از ده روز تا دو ماه یا 74 ضربه شلاق محکوم می شود.

در یادداشت وی همچنین آمده است: چنانچه زنان بدون حجاب در معابر و معابر و اماکن عمومی ظاهر شوند به حبس از ده روز تا دو ماه یا از پنجاه هزار تا پانصد هزار ریال جزای نقدی محکوم خواهند شد.

جرم انتشار عکس در فضای مجازیجرم انتشار عکس در فضای مجازی

در ماده 639 قانون مجازات اسلامی نیز به این موضوع اشاره شده است که اشخاص مذکور
آنها به حبس از یک سال تا ده سال و مثلاً در مواردی محکوم می شوند
از آنجایی که بند الف می گوید: «کسی که مرکز فساد یا فحشا را اداره یا اداره می کند»، علاوه بر مجازات تعیین شده، مکان مورد نظر به طور موقت یا دائم نیز بسته می شود.

اینستاگرام و یاسا

دیدگاهتان را بنویسید