رشد 57 درصدی کل درآمدهای «ساکارد»


رشد 57 درصدی کل درآمد ساکرد + بورس نیوز

اخبار بورسا:

شرکت سیمان کردستان در گزارش فعالیت ماهانه شهریور ماه (منتهی به شهریور 1401) میزان درآمد عملیاتی دریافتی از فروش محصولات «سیمان، آهک و کلینکر» بالغ بر 32 میلیارد تومان بوده و سیمان کردستان در پایان سال مالی خود دارای مجموع 486 میلیارد تومان درآمد دریافت شد.

رشد 57 درصدی کل درآمد ساکرد + بورس نیوز

درآمد ماهانه سیمان کردستان از فروش محصولات خود در پایان سال مالی به فروش محصولات در بازارهای داخلی و خارجی تعلق دارد، عمده درآمد «سکارد» مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی است. که 90 درصد درآمد ماهانه را به خود اختصاص داده است. مربوط به این بازار بوده و بازار خارجی نیز مابقی درآمد ماهانه 3 میلیارد تومانی را توزیع می کند.

درآمد کسب شده سیمان کردستان در شهریور ماه به میانگین درآمد ماهانه 40 میلیارد تومان رسید که در این دوره مالی، این شرکت سیمانی 237 میلیارد تومان از محل فروش محصولات در بازار داخلی کسب درآمد داشته که نسبت به سال قبل 183 درصد افزایش داشته است. مدت مشابه سال گذشته..

روند صعودی در درآمد Securd در ماه سپتامبر

درآمد ماهیانه ای که سیمان کردستان از فروش محصولات خود در شهریورماه امسال در صورت مالی خود به ثبت رساند، نسبت به ماه گذشته با کاهش همراه بوده و درآمد تجمعی این شرکت سیمانی از ابتدای سال مالی تاکنون 57 درصد افزایش داشته است. در مقایسه با سال مالی گذشته

«سکورد» درآمد شهریور ماه از محل فروش محصولات در بازار داخلی را معادل 28 میلیارد تومان شناسایی کرد که نسبت به مردادماه 23 درصد افزایش داشته و دلیل کاهش درآمد در ماه پایانی سال مالی بوده است. کاهش درآمدهای صادراتی

رشد 57 درصدی کل درآمد ساکرد + بورس نیوز

سیمان کردستان در شهریورماه از محل فروش محصولاتی چون «سیمان، آهک و کلینکر» درآمدزایی داشت. پول به دست آورده است.

محصول سیمانی فقط در بازار داخلی معامله می شود و در بازار صادراتی وجود ندارد و نرخ فروش این محصول در این مدت ماهانه به 613 هزار تومان در هر تن رسید.

آهک خانگی یکی دیگر از محصولات درآمدزای سیمان کردستان است که در شهریورماه به این عنوان دست یافت و در این ماه سکارد موفق به کسب 4 میلیارد تومان از فروش این محصول شد.

میزان فروش محصولات “مقدس”.

«سکارد» در شهریورماه موفق به فروش 50 هزار و 758 تن از محصولات خود شد که همانطور که گفته شد این میزان فروش ناشی از فروش «سیمان (داخلی)، آهک (داخلی و صادراتی) و کلینکر صادراتی» بوده است. حجم کل فروش «سکرد» بالغ بر 840 هزار و 433 تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش داشته است.

رشد 57 درصدی کل درآمد ساکرد + بورس نیوز

در این راستا پرفروش ترین محصول سیمان کردستان با 38 هزار و 913 تن در بازار داخلی متعلق به «سیمان» بود که قیمت فروش آن 613 هزار تومان در هر تن ثبت شد که نسبت به سال گذشته 2 درصد کاهش داشته است. ماه گذشته پیدا شد

پایان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید