راهنمای انتخاب و نصب دستگیره برای کابینت و کمد


نکات مهم در انتخاب دستگیره کابینت

من گزارش میدم چک لیست ساخت و ساز: نصب دستگیره کابینت اغلب در صنعت ساخت و ساز نادیده گرفته می شود، دستگیره کابینت می تواند آشپزخانه را بسازد یا خراب کند.

نصب دستگیره کابینت
نصب دستگیره کابینت

انتخاب دستگیره کابینت مزایای خود را دارد، شاید کاربردی بودن و زیبایی دلایل بسیار خوبی برای دوست داشتن دستگیره های آشپزخانه یا سایر مبلمان باشد. آشپزخانه ها معمولا هر روز کثیف و نامرتب هستند و برای داشتن روحیه خوب و زندگی سالم بسیار مهم است که این کثیفی روی کابینت ها باقی نماند. دستگیره های کابینت از کثیف شدن دست های شما در اثر آسیب رساندن به درهای کابینت جلوگیری می کند.

برای باز کردن درب کابینت ها نیز از آن ها استفاده می کنیم، سبک های طراحی زیادی برای ساخت کابینت آشپزخانه وجود دارد که شما از بین مدل های متعدد کابینت و کمد در طرح های مختلف کدام را انتخاب می کنید.

اگر در حال بازسازی کابینت خود هستید یا قصد دارید آشپزخانه خود را از ابتدا تزیین کنید، همیشه پس از اتمام کار، دستگیره کابینت را خریداری کنید و از نکات این مقاله برای انتخاب دستگیره های خود استفاده کنید.

در اینجا مهم ترین نکاتی که قبل از انتخاب دسته و ابزار پولیش باید در نظر گرفته شود آورده شده است.

مشخص کنید که به دنبال دسته تک پیچ یا دو پیچ هستید

نصب دستگیره کابینت بدون از دست دادن ذهن!!

بدون شک بارها با اکراه و نفرت و تا این حد به آشپزخانه خود نگاه کرده اید که برای بهبود ظاهر محیط آشپزخانه چه کنم؟ بارها فکر کرده اید. همیشه می توان با صرف میلیون ها تومان تغییر مورد نظر را انجام داد، اما راه های ساده تری نیز برای ایجاد تغییرات در آشپزخانه وجود دارد: تعویض دستگیره های قدیمی با دسته های جدید.

با تغییر دستگیره های کابینت آشپزخانه خود را متحول کنید. بله، درست است که با تغییر دستگیره کابینت جوایز بین المللی طراحی دکوراسیون داخلی را نخواهید گرفت، اما تغییر دستگیره کابینت یا اضافه کردن آن به کابینت های مغناطیسی همیشه یکی از ساده ترین راه ها برای طراحان برای ایجاد تغییرات بزرگ بوده است.

نصب دستگیره کابینت
نصب دستگیره کابینت

چگونه دستگیره های کابینت را بدون آسیب رساندن به ظاهر زیبای کابینت خود نصب کنیم.

شما در مقابل کابینت‌های تازه نصب شده یا رنگ‌شده‌تان ایستاده‌اید و می‌دانید که برای باز کردن درب‌ها و کشوهای زیبای کابینت به دستگیره‌هایی نیاز دارید و تنها چیزی که باقی می‌ماند این است:

مونتاژ و نصب دستگیره کابینت.

اگر می خواهید دستگیره های جدید خود را روی کابینت ها نصب کنید، باید سوراخ هایی را دریل کنید، اما این کابینت ها جدید، زیبا و بی عیب هستند.

اما اجازه ندهید ترس از خرابکاری شما را از انجام این کار باز دارد.

شما فقط به چند نکته نیاز دارید تا بتوانید دستگیره و کابینت را حتی بهتر از شخصی که سال ها نصب و مونتاژ می کند، نصب کنید.

نحوه نصب دستگیره های کابینت بدون خراب شدن کابینت

سوراخ کردن می تواند برای برخی افراد ترسناک باشد، فرقی نمی کند کابینت شما کاملا نو باشد یا رنگ شده، شما نمی خواهید این کار را انجام دهید و جلوه زیبای کابینت ها را از بین ببرید.

کابینت دسته دار یا بدون دسته؟ مشکل این است.

همانطور که به آشپزخانه و کابینت خود نگاه می کنید، حتماً به این فکر می کنید که آیا واقعاً به دستگیره نیاز دارم یا خیر؟

پاسخ به این سوال به چند نکته بسیار مهم از جمله سبک طراحی کابینت، ترجیحات شما، خوب بودن کابینت ها و البته به سلیقه شما بستگی دارد.

دلایل استفاده از دستگیره کابینت به جای آهنربا

قابلیت استفاده

دستگیره کابینت
دستگیره کابینت

دستگیره ها در هنگام استفاده طولانی و مکرر از لکه های روی کابینت محافظت می کنند، به خصوص در مورد کابینت های رنگ شده، این نکته بسیار مهم است.

مهم نیست که کار رنگ آمیزی شما چقدر عالی و حرفه ای باشد، با گذشت زمان کابینت ها همیشه لکه دار می شوند، به خصوص در مورد درهای کابینت که صدها بار در روز باز و بسته می شوند.

زیبایی

کابینت ها می توانند در آشپزخانه یا سرویس بهداشتی توجه را به سمت خود جلب کنند، برای این منظور استفاده از دستگیره به جای آهنربا در درب کابینت زیبایی بیشتری ایجاد می کند.

پس از نصب یا بازسازی کابینت آشپزخانه می خواهید بیشترین تاثیر و زیبایی را در آشپزخانه خود داشته باشید و تنظیماتی داشته باشید که خطوط و انحنای کابینت ها را منعکس کند و این کار را می توان با دستگیره ها به خوبی انجام داد.

گاهی اوقات طراحی کابینت ها اجازه استفاده از دستگیره را به شما نمی دهد و باید به جای دستگیره کابینت از یراق آلات جایگزین مانند آهن ربا استفاده کنید، در این شرایط بهتر است از دستگیره کابینت استفاده نکنید.

نحوه نصب دستگیره کابینت

استفاده از الگوها و الگوها

قبل از هر کاری به یک شابلون برای نصب دسته کابینت نیاز دارید و این می تواند یک شابلون نصب پلاستیکی یا یک قالب مقوایی باشد که خودتان ساخته اید.

اکثر کابینت سازها برای هر سایز یک شابلون مخصوص دارند که با فاصله پیچ به پیچ دسته کمدی و کابینت مطابقت دارد و شما به راحتی می توانید روی یک تکه مقوا یک شابلون بسازید که به اندازه فاصله بین دو پیچ روی دسته خود است.

اگر تصمیم دارید خودتان این کار را انجام دهید، یک تکه مقوا بردارید و دو سوراخ در وسط مقوا به همان فاصله دو پیچ روی دسته کابینت ایجاد کنید.

برای دستگیره های تک پیچ به یک الگوی متفاوت نیاز دارید روش مشابه اما با سوراخ در قالب مقوایی.

دو بار اندازه گیری کنید، یک بار دریل کنید.

دستگیره کابینت
دستگیره کابینت

اندازه گیری و علامت گذاری کابینت های مته، حداقل برای اولین بار، می تواند کمی ترسناک باشد. بنابراین دو بار اندازه گیری و یک بار دریل کنید.

ابتدا تصمیم بگیرید که می خواهید دستگیره های کابینت را کجا نصب کنید و این تصمیم به سلیقه شما بستگی دارد. اگر می خواهید تمام دستگیره ها را در وسط و وسط کابینت ها نصب کنید، دقت کنید که بالا، پایین و کناره ها با هم فاصله داشته باشند.

هزینه ها را در نظر بگیرید.

در انتخاب دستگیره کابینت همیشه به یاد داشته باشید که قیمت واقعی محصولی را که خریداری می کنید بپردازید، شرکت های زیادی در زمینه تولید و واردات دستگیره کابینت و درب فعال هستند که اغلب قیمت های بسیار غیرمنطقی را ایجاد می کنند.

شما می توانید از فروشگاه های بزرگ و کوچک دیدن کنید و از فروشگاه دستگیره کابینت کلاسیک و مدرن بارتو برای انتخاب دستگیره مناسب برای خود استفاده کنید و به یاد داشته باشید که مشاوران بارتو همیشه در دسترس هستند تا در انتخاب دستگیره مناسب برای خانه یا محل کارتان راهنمایی دقیقی به شما ارائه دهند. .

دامنه قیمت یک عدد دستگیره پیچ برای کابینت در فروشگاه بارتو از 14500 تومان تا 48000 آی دستگیره کابینت با دو پیچ از 5000 تومان تا 200000 تومان می باشد که شامل محصولاتی از برندهای مطرح داخلی و خارجی می باشد، با توجه به هر نوع بودجه، امکان انتخاب دستگیره در بارتو یراق وجود دارد.

هنگام خرید دستگیره کابینت، همیشه یک دستگیره بیشتر از نیاز خود بخرید، در صورت بروز مشکلاتی مانند اشکال در مونتاژ، مشکلی برای تهیه مجدد همان دستگیره ندارید.

دسته، نگین آشپزخانه شماست

دستگیره ها و سخت افزارهای کابینت مانند زیورآلات آشپزخانه شما هستند، باید همیشه با سایر عناصر موجود هماهنگ باشند.

پس همیشه در انتخاب دستگیره کابینت دقت کنید و هنگام خرید آن را بررسی های لازم را انجام دهید.

بعد از انتخاب دستگیره کابینت نوبت به نصب دستگیره کابینت می رسد که کار سختی نیست که هرکسی از عهده آن بربیاید.

انتخاب دسته های غشایی برای کابینت

مهم نیست که چه کابینت آشپزخانه ای را انتخاب می کنید، یراق آلات (شستی و غیره) آخرین قطعه کاری هستند که می توانید برای تکمیل انتخاب کابینت آشپزخانه خود خریداری کنید. به عنوان یک قاعده کلی، شما باید یراق آلات را با سبک درب های کابینت هماهنگ کنید. برای مثال روی درب کابینت براق دستگیره های ساده و کشیده می تواند مناسب باشد. با این حال، می توانید با ترکیب اقلام ساده با لوازم جانبی عجیب، کابینت های خود را با ظاهری چشمگیر جلوه دهید. هرگز لولاها را فراموش نکنید و تاثیر آنها را به راحتی منتقل نکنید.

دستگیره ها در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است. انتخاب آنها در واقع آخرین مرحله است، اما یکی از مهمترین آنها است زیرا مکمل جلوه کابینت است. انتخاب این یراق آلات باید مطابق با محیط آشپزخانه باشد. پس مراقب باشید در کابینت های مدرن از دستگیره های کلاسیک استفاده نکنید. مواد به کار رفته در این دستگیره ها مهم است. از ضد آب بودن آنها اطمینان حاصل کنید تا در هنگام پخت و پز با دست خیس زنگ نزنند.

دستگیره کابینت کلاسیک

در طراحی و ساخت انواع مبلمان از یراق آلات مختلفی مانند کابینت، کمد، کمد دیواری، کشو، بوفه و … استفاده می شود که یکی از این یراق آلات دستگیره های کابینت و کمد است که برای سهولت استفاده از آن ها استفاده می شود. استفاده از مبلمان افرادی که شیفته گذشته در دنیای مدرن امروزی هستند، استفاده از دستگیره های قدیمی و آنتیک را به مدل های مدرن و امروزی ترجیح می دهند. این دستگیره های کلاسیک از مواد بسیار مرغوب و بادوام ساخته شده است که می توان سال ها از آن استفاده کرد.این دستگیره های کابینت به لطف طراحی کلاسیک و آنتیک خود فضای بسیار زیبایی را در منزل شما ایجاد می کنند.با توجه به هر نوع طراحی دسته های کلاسیک و غشاهای همسان در فروشگاه دسته بارتو موجود است.

توجه: این مقاله یک گزارش تبلیغاتی است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

مقالات پیشنهادی برای خواندن:

ایده ای برای ویلایی مدرن

نقشه کشی ساختمان در منطقه 15

طراحی نمای ساختمان 4 طبقه

طراحی ویلا به سبک رومی

هزینه ساخت ویلا در روستا

بازی طراحی کافه

آسانسور و تعمیر آسانسور فروش آسانسور قیمت آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید