دور جدید حمایت ایرانسل از تحقیقات دانشگاهی آغاز شدایرانسل در ادامه حمایت از پژوهش های دانشگاهی، فهرست اولویت های پژوهشی خود را منتشر می کند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران که پیش از این در سال 1398 پروژه همکاری پژوهشی با دانشگاه های معتبر و حمایت از تولیدات دانشجویی را آغاز کرده بود، فهرست اولویت های پژوهشی خود را در توسعه این حوزه ها منتشر کرد. فعالیت ها.
ایرانسل این طرح را با هدف گسترش ارتباط با جامعه دانشگاهی و جذب نخبگان علمی، ارتقای آگاهی از برند ایرانسل در محافل دانشگاهی و انجام تحقیقات دانشگاهی با هدف استفاده از نتایج تحقیقات در کسب و کار اجرا کرد.
در این پروژه آزمایشگاه ایرانسل، بازوی تحقیق و توسعه ایرانسل، با اعلام اولویت های پژوهشی در زمینه های مختلف، از دانشجویان علاقه مند دعوت کرد تا با مراجعه به وب سایت ایرانسل و مشاهده لیست این اولویت ها، موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند موضوع مورد علاقه خود را از میان موضوعات اعلام شده در سایت ایرانسل انتخاب و پروپوزال پژوهشی خود را جهت ارزیابی به ایرانسل ارائه دهند. پس از بررسی و تایید کمیته ارزشیابی و تکمیل فرم تحقیق، دانشجو به عنوان “راهنمای پژوهشی” منصوب می شود و در طول مدت تحقیق به وی کمک می کند و این پژوهش از حمایت مادی و معنوی ایرانسل بهره مند می شود.

اولویت های تحقیقاتی ایرانسل در زمینه های مختلفی از جمله توسعه نرم افزار، هوش مصنوعی، علم داده، طراحی آنتن های ارتباطی و تجهیزات شبکه، هوش تجاری، امنیت شبکه، تجربه مشتری، مالی، بازاریابی، کسب و کار دیجیتال و … است.
گروه لبز ایرانسل از سال 1397 با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با جامعه دانشگاهی و حمایت از مراکز تحقیقاتی، استارت آپ ها و شرکت های فناوری و با ماموریت تحقیق و توسعه، نوآوری و فعالیت تجاری سازی در حوزه شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات و کسب و کارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و تحقیقاتی داخل و خارج از کشور اعم از دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و شرکت های فناور به منظور ملاقات ایجاد می شود. نیازهای بازار ICT
چشم انداز این گروه پیشرو بودن در توسعه منابع انسانی و زیرساخت های پژوهشی اقتصاد دانش بنیان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه یک شرکت ملی پیشرو در زمینه تولید محصولات و خدمات در این زمینه و «دپارتمان تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی ایرانسل» از بخش‌های اصلی آن است.

ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران، با راه اندازی این مجموعه قصد دارد به سمت گسترش خدمات متنوع و توسعه سبک زندگی دیجیتال و ایجاد آینده ای همگام با توسعه دنیای دیجیتال حرکت کند. برای قدردانی ایجاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید